Šíp.deník.cz

Jaromír Soukup se vyjádřil ke vztahu s Hanychovou: Těší ho zájem, který vzbuzují

5 fotografií 5
Jaromír Soukup
Jaromír Soukup
Zdroj: Tomáš Krist / MAFRA / Profimedia
Agáta Hanychová tvoří pár s Jaromírem Soukupem. Dali se dohromady během natáčení. Agáta je nyní prý velmi šťastná. Vydrží její nový vztah?
Sdílej článek:

Po influencerce a bývalé modelce Agátě Hanychové potvrdil nový vztah českého šoubyznysu i její partner Jaromír Soukup. Ten několik dní mlčel a na dotazy novinářů nereagoval, neboť chtěl všechno sdělit ve svém vlastním pořadu na TV Barrandov. Vypadalo to však, že více než z lásky se radoval hlavně z poprasku, který zprávy o novém páru způsobily. 

Agáta Hanychová po rozvodu s Jakubem Prachařem hledala štěstí v lásce hned několikrát, vždy se ale setkala s neúspěchem. Když pak ale před časem začala randit s chirurgem Andrejem, její fanoušci měli pocit, že se jí konečně podařilo najít toho pravého. Po sedmi měsících ale opět přišel rozchod. 

Dlouho ale matka dvou dětí sama nezůstala. Krátce po krachu vztahu se totiž stačila zamilovat jinde. Tentokrát do mediálního magnáta a moderátora Jaromíra Soukupa. „Ano, máte správné informace, ale více se k tomu nebudeme vyjadřovat,” reagovala Agáta na dotaz Blesku, zda se Soukupem tvoří pár. 

Nesmí vám uniknout

Zbourali jsme internety a noviny

Jaromír Soukup s novináři naopak vůbec nekomunikoval, neboť chtěl o svém novém vztahu hovořit výhradně jen ve svém pořadu s názvem VIP svět na TV Barrandov. Když se pak ale k velkému tématu během vysílání dostal, ve svém projevu se soustředil hlavně na to, jaký poprask s Agátou způsobili. 

„Obsadili jsme dvě titulky za sebou, asi budou i další. Zbourali jsme internety a noviny. Volalo mi snad dvě stě lidí,” chlubil se Soukup. „Jsem rád, že vás můj vztah zajímá, to svědčí o tom, že vám nejsme lhostejní,” dodal ještě moderátor s tím, že žádné pikantnosti zveřejňovat nebude.

Nesmí vám uniknout

Sbalil ji ve svém pořadu

Agáta a Jaromír Soukup se podle informací iDNES.cz dali dohromady před necelým měsícem, když se modelka stala hostem rovnou dvou ze Soukupových pořadů. Už během natáčení prvního z nich bylo poznat, že je moderátor z Agáty značně nervózní. Několikrát jí lichotil a pěl ódy nejen na její krásu, ale také inteligenci. Jeho snažení, kterého si všimli i ti méně pozorní diváci, mu pak nakonec přineslo vytoužené ovoce. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů