Šíp.deník.cz

Ladislav Štaidl byl postelový král: Historky se slavnými milenkami si zapisoval

Ladislav Štaidl měl u žen úspěch. Kam přišel, tam se za ním otáčely. Dle jeho zápisků to vypadá, že postel neměl nikdy prázdnou. Užil si s takovými kráskami jako je Iveta Bartošová, Jitka Zelenková nebo Dara Rolins. Pravdou je, že ne všechny byly nadšené z toho, co všechno Štaidl vynesl na světlo světa.

1 / 13
Ladislav Štaidl

Začali si spolu na zájezdu. „Naše neopakovatelná láska se zrodila nečekaně a rychle na koncertním turné v Rakousku,“ popisoval Ladislav Štaidl, jak se sblížil s Ivetou Bartošovou. Ona byla v tu dobu zadaná, on ženatý.

„Když se práce povedla a desky prodaly, letěli jsme třeba do Santa Fé, vykoupat se na Havaj, lyžovat do Aspenu v Coloradu, nebo k Mrtvému moři zabalit se do léčivého bahna,“ prozradil.

Ladislav Štaidl měl u žen úspěch

Ladislav ŠtaidlLadislav ŠtaidlZdroj: Profimedia


„Jelikož to ale nebyl hollywoodský film, nemohlo to dopadnout dobře. Iveta mi začala komplikovat život chorobnou žárlivostí a já jsem stále častěji myslel na konec, ve skrytu duše jsem ale doufal, že nebude příliš brzy,“ říkal. Bartošovou miloval a do své smrti na ni vzpomínal rád.

Poměr měl také se zpěvačkou Jitkou Zelenkovou. „Aby mohl skončit happy endem nebo naopak velmi dramaticky, postrádal jeden důležitý aspekt – velkou a spalující lásku. A tak jsme se měli jenom velmi rádi a náš vztah byl založen na přátelství, společných profesních zájmech a samotě dlouhých zájezdů,“ napsal Štaidl o Jitce.

Na Ivetu Bartošovou vzpomínal rád

Iveta Bartošová, Ladislav ŠtaidlIveta Bartošová, Ladislav ŠtaidlZdroj: Profimedia

„Zpívat a pracovat jako posedlá, u moře opalovat své pěkné tělo a milovat se s člověkem, který vyhoví jejímu náročnému vkusu, to jsou její tři základní životní poslání. To všechno dělá ráda, dobře, se zaujetím a nasazením,“ popisoval její povahu.

Za jeho života ho údajně svedla také mladičká Dara Rolins. „V drážďanském hotelu mne vyvedla z míry Darinka. Po tom zážitku jsem nemohl nemyslet na Pitigrilliho román 18karátová panna, který, ač plný erotiky, poukazuje na mravní chaos začátku dvacátého století,“ vzpomínal Štaidl.

Poměr měl také se zpěvačkou Jitkou Zelenkovou

Jitka ZelenkováJitka ZelenkováZdroj: Profimedia.cz

Zpěvačka tvrdí, že je to pouze výplod jeho fantazie. „Jeho uražená ješitnost prostě neskousla, že jsem dala přednost jiným jak v práci, tak v posteli. Ať se knížka prodává a on má dost peněz na doktory, kteří ho vyvedou ze tmy. Vždyť byl pomalu důchodce a já jen děvčátko, když – jak on tvrdí – se se mnou prý vyspal,“ řekla Blesku Dara.

Skladatel své sexuální eskapády barvitě popsal v knížce Víno z hroznů. Pomilovat se měl také se zpěvačkou Evou Pilarovou, a to na Kubě.

Za jeho života ho údajně svedla také mladičká Dara Rolins

„Klimatizace nefungovala, a proto jsme utíkali na balkon, s výhledem na potemnělé moře, které pár metrů od nás poctivě pracovalo na odlivu. Stejně pilní jsme byli i my, jako bychom cítili, že náš vztah je tropickým klimatem přesně determinován,“ netajil se románkem se zpěvačkou. Žen je ale v knize, ve které se zpovídá, zmíněno daleko víc.

Vášnivou noc zažil prý s Evou Pilarovou.

Eva Pilarová.Eva Pilarová.Zdroj: Deník / VLP Externista

Skladatel své sexuální eskapády barvitě popsal v knížce Víno z hroznů.

Ladislav Štaidl s Ivetou Bartošovou tvořili v minulosti pár.Ladislav Štaidl s Ivetou Bartošovou tvořili v minulosti pár.Zdroj: Hermina

Postel neměl nikdy prázdnou.

Ladislav Štaidl Ladislav Štaidl Zdroj: ČTK

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů