Šíp.deník.cz

Štefan Margita zveřejnil dojemnou vzpomínku, takhle Hance udělal radost

4 fotografií 4
Hana Zagorová a Štefan Margita
Hana Zagorová a Štefan Margita
Zdroj: Profimedia
Štefan Margita na Hanku neustále myslí. Smutný vdovec příznivce Zagorové o všem informuje. Fanoušky potěšil vzpomínkou na Hanku. Poděkoval také za obrovskou účast na rozloučení se zpěvačkou.
Sdílej článek:

Vdovec Štefan Margita se na sociálních sítích čas od času ozve fanouškům. Nyní sdílel fotografii zpěvačky z dovolené, na které se směje od ucha k uchu. V době pořízení snímku ještě Hanka nevěděla, že důvod k pořádnému úsměvu teprve přijde. Štefan si pro ni přichystal pořádné překvapení.

Od té doby co zpěvačka zemřela, sdílí Štefan na svých sociálních sítích její doposud nezveřejněné fotografie. K vydařeným snímkům nezapomene Margita napsat i nějakou tu historku. Fanoušci se tak těší nejen z fotografií, ale i z příběhů ze soukromí milované Haničky Písničky. 

Šťastná Hanka

Na fotografii ze San Francisca je vidět, jak je zpěvačka šťastná. "Fotografie, kterou zveřejňuji je ze San Francisca, kde si Hanka zamilovala obraz od Pabla Picassa - Starý kytarista. Při našem odchodu jsem jí tajně koupil kopii tohoto obrazu a dodnes ho máme doma," zavzpomínal Margita. 

Dojatý Margita

Štefan nezapomněl ani na to, jak honosně se veřejnost s populární zpěvačkou rozloučila. Veřejná pietní místa v Divadle Kalich a na Vyšehradě praskala ve švech. "Drazí přátelé, moc vám všem ze srdce děkuji za krásná slova, která mi píšete, a která mi tolik pomáhají v této těžké a smutné době. Klaním se před vámi a moc vám všem děkuji, jak jste se nádherně s Hankou rozloučili," dodal. Právě v Divadle Kalich se připravuje muzikál s hity Zagorové Biograf láska. Na prkna má vyjít v nejbližších dnech, a tak si fanoušci mohou zavzpomínat na zpěvačku prostřednictvím jejích nestárnoucích písní. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů