Šíp.deník.cz

Zemřela herečka Jana Štěpánková: Poslední přání zůstalo nesplněno!

Herecké nebe se opět otevřelo a mezi známé umělce přibyla i herečka Jana Štěpánková. Hvězda seriálu Ranč U Zelené sedmi po  dlouhé nemoci naposledy vydechla 18. prosince. Přitom se tak z nemocnice těšila domů…

1 / 5
Herečka podlehla zápalu plic.

Herečka dlouhá léta patřila k vitálním babičkám, které si věk nepřipouští. Hvězda filmu Účastníci zájezdu sice patřila už k té starší generaci, ale naplno se věnovala natáčení i divadlu. Právě práce ji držela nad vodou.

Jenže nedávno se ozvalo zdraví. Jana Štěpánková skončila se zápalem plic v nemocnici a už se z ní nikdy nedostala. I když si přála oslavit vánoční svátky doma a těšila, jak se o ni postará syn s rodinou, bohužel už se domů nepodívala.

Nikdo netušil, jak je to s herečkou vážné

Jana ŠtěpánkováZdroj: Šíp

S jejím zdravotním stavem to vypadalo lépe, už si Jana malovala, jak si Vánoce užije v kruhu rodinném, ale pak “přišla” plicní embólie a byl konec. Herečka a její nemocí znavené tělo už to nepřežili. Pro její rodinu to budou ty nejsmutnější vánoční svátky.

Truchlit po sestře bude samozřejmě i její milovaný bratr Petr Štěpánek se ženou Zlatou Adamovskou. Není tajemstvím, že k sobě měli sourozenci velmi blízko. Kdy bude pohřeb se ale ještě nezmínili.

Jana by si určitě přála, aby se to neslo v usměvavém duchu, protože sama byla velká optimistka.

Herečka Jana Štěpánková se na přehlídce bavila s Livií Klausovou.Zdroj: Šíp/Jiří Herman

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů