Šíp.deník.cz

SuperStar: 2 x 5 pecek z MTV

Dominika Stará
Dominika Stará
Zdroj: TV Nova
Sdílej článek:

Je něco po tři čtvrti na jedenáct a právě skončilo v pořadí už šesté finále Česko Slovenské SuperStar. Tentokráte bylo na téma hitů hudební televize MTV, která právě v neděli zahajuje své vysílání i v Čechách. Finalistů zbylo už jen pět a tak bylo dost času na dvě písně. Dlužno říci, že druhé kolo se všem vydařilo lépe než to první, s výjimkou favorita Martina Chodúra, tomu Palo Habera na jeho Lennyho Kravitze řekl, že je asi takový rocker, jako ten plyšák, co ho drží v rukou. Každopádně jsme ale viděli Martina hrát na elektrickou kytaru, Mira Šmajdu, jak hodil záda do diváků, kteří ho spolehlivě zachytili, a famózní pěvecké výkony už zmíněného Šmajdy a Jana Bendiga, u něhož člověk jen zírá, kde se ten obrovský hlas v tak drobném tělíčku bere…

Nejlepší hlášky

Po první písni Martina Chodúra Leoš Mareš prásknul, že v úterý měl Martin dvacáté narozeniny: „Ty jsi se narodil 24. 11. 1989. To bylo ten den, kdy Havel mluvil z balkónu Melantrichu a Marta Kubišová poprvé zpívala po dvaceti letech veřejně Modlitbu pro Martu, vzpomínáš? Určitě jsi měl zavinovačku v barvě trikolóry a máma ti místo ukolébavky zpívala hymnu, co?“

Česko Slovenská SuperStar: Martin Chodúr

„Zas tak špatný to nebylo, tak tři, čtyři tóny byly slušný, zvlášť ve sboru,“ vylepšoval Ondřej Hejma zdrcující kritiku poroty na pěvecký výkon Moniky Bagárové, která v prvním kole zpívala Aliciu Keys.

Česko Slovenská SuperStar: Moika Bagárová

„Zpívala jsi to výborně a basta,“ uzavřel Palo Habera hodnocení poroty na Claptonův hit Tears of Heaven od Dominiky Staré. „Kdo jsi a co jsi udělal s Palem?!“ zeptal se se zájmem právě přicházející Leoš Mareš.

„To je fajn, že už nemáš nejhorší mužskou nemoc na světě, rýmičku,“ řekl Leoš Dominice, když se bavili o jejích ustavičných chorobách, co jí sužují.

Česko Slovenská SuperStar: Dominika Stará

„V minulosti jsme u těhle ploužáků používali zapalovače, ale od požáru Národního divadla se používají mobily,“ poznamenal Leoš Mareš o diváckých reakcích na dojemnou píseň Erica Claptona, kterou zpívala Dominika Stará.

Česko Slovenská SuperStar: fanoušci

„Tohle tričko by si Axel Rose nikdy nevzal,“ zařval Ondřej Hejma, aby přerušil chvalozpěvy na podání pecky Gun´s n´Roses od Mira Šmajdy. Ten měl na sobě triko se Simpsony a překvapivě ho tentokrát ze sebe neserval. Bohužel.

Česko Slovenská SuperStar: Miro Šmajda

„Pro tebe je Norah Jones ten největší metal,“ řekl Palo Monice Bagárové, která svým slabým hláskem kníkala Beyoncé.

„Ty jsi tak zlatá, že kdyby sis mě řekla o můj PIN, z fleku ti ho dám,“ řekl Leoš Mareš Monice Bagárové poté, co se jí zeptal, jestli chce postoupit. A Monika tichoučce připustila, že by ráda.

„Příště něco rozmlať, ať tě konečně začnou považovat za rockera,“ poradila Adela Martinovi Chodúrovi, který za Lennyho Kravitze sklidil od poroty spíše kritiku.

Česko Slovenská SuperStar: Jan Bendig

„Já se přiznám, zcela fanouškovsky, já tě miluju!“ vykřikl Leoš Mareš, když Jan Bendig dozpíval Annie Lennox. A když chtěl Honzík něco říci, zarazil ho: „Nic neříkej, všechno může být použito proti nám!“

Perličky z pódia i hlediště

Marta Jandová se předvedla v novém účesu, o němž Leoš Mareš řekl, že je Marta Uma Thurman Jandová, čili s ofinou a kratšími vlasy na ramena. Přiznáváme, že jsme celý přenos dumali, zda má paruku, anebo od včerejška, kdy vystoupila naživo na Slabikách ve Státní opeře, stihla navštívit kadeřníka. Nic jsme nevymysleli a tak si musíme počkat na příští kolo, kdy se budou zpívat filmové hity a prý dorazí i Michal David.

Česko Slovenská SuperStar: porota

Dominika Stará využila chvilky s Leošem Marešem po své písni a udělala veřejné prohlášení, kdy dementovala, co se o ní v týdnu psalo: „Rodiče mi fandí a není pravda, že by chtěli, abych ze soutěže odstoupila!“

Česko Slovenská SuperStar: Martin Chodúr

Miro Šmajda dal skvěle rockovou pecku od Gun´s n´Roses, dokonce předvedl stage diving, čili pád pozadu do publika. Sklidil od poroty ovace a od kotle fanoušků snad nejdelší řev, pískot, ječení a potlesk, jaký byl v tomto kole k slyšení. Jen se chudák tak vyřval, že při následném rozhovoru s Adelou Banášovou jen chroptěl a Adela pořád tvrdila, že mu nerozumí, protože se mu asi někdo píchnul na linku mikrofonu.

Česko Slovenská SuperStar: Miro Šmajda

Příběh nekončí, už zítra zjistíme, kdo z pětice finalistů bude pokračovat dále…

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů