Šíp.deník.cz

Adam Pavlovčin ze SuperStar ukázal sestru, je to slavná herečka

5 fotografií 5
SuperStar/Adam Pavlovčin
SuperStar/Adam Pavlovčin
Zdroj: TV Nova
Adam Pavlovčin má nádherný hlas Radka Pavlovčinovová je jeho sestra Radka Pavlovčinovová je známá herečka Adam Pavlovčin je favoritem na výhru
Sdílej článek:

Už v neděli večer čeká diváky semifinálové kolo SuperStar. Tentokrát se natáčení přesunulo do pražského klubu Epic. Na konci této epizody bude z dvaceti soutěžících známá desítka finalistů, které diváci uvidí následující týden v prvním živém přenosu. Oznámení vítěze další řady SuperStar se tak pomalu blíží.

Zdroj: TV Nova

O tom, kdo se do finále dostane, naposledy rozhodne porota ve složení Monika Bagárová, Marián Čekovský, Pavol Habera, Leoš Mareš a Patricie Pagáčová.

Soutěžící do semifinále letošního ročníku SuperStar v pražském hudebním klubu přišli podpořit i jejich nejbližší. Adam Pavlovčin si tak bez váhání do publika pozval svou největší oporu – sestru, herečku a zpěvačku Radku Pavlovčinovou.

A i když ho kat poroty Pavol Habera pochválil za to, že je „dobrý týpek“, měl k jeho zpěvu podstatné výtky. K tomu se přidal i další odborník na zpěv - Marián Čekovský, který podotkl, že Adam má ve zpěvu zlozvyky vibrata.

Bude i přes kritiku porotců Adamův výkon stačit na postup? Tento díl SuperStar najdete už nyní na Voyo a v neděli večer v televizi!

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů