Šip.deník.cz

Účinkující ze SuperStar v šoku: Leoš Mareš po jejím zpěvu uteče od stolu

5 fotografií 5
Leoš Mareš uteče od hned po vystoupení na toaletu.
Leoš Mareš uteče od hned po vystoupení na toaletu.
Zdroj: TV Nova
Mladá zpěvačka bude z jeho chování v šoku. Mareš uteče ještě před hodnocením. Zaujme účastnice porotu? Šanci rozhodně má.
Sdílej článek:

Že umí porotci SuperStar některé ze soutěžících pořádně potrápit a dostat je do úzkých, se dávno ví. Na vlastní kůži se o tom přesvědčí i mladá účastnice show, která zazpívá píseň Alive od zpěvačky Sia. Hned po jejím vystoupení se totiž Leoš Mareš zvedne a s omluvou uteče pryč!

Cesta za titulem SuperStar pokračuje a již v neděli večer budou moci diváci zhlédnout další epizodu, ve které bude porota ve složení Patricie Pagáčová, Monika Bagárová, Leoš Mareš, Pavol Habera a Marián Čekovský rozhodovat o tom, kdo se bude moci přiblížit svému snu a kdo naopak bude muset z kola ven. 

Soutěžící v rozpacích

Reakce poroty na některá vystoupení bývá občas nevyzpytatelná a nezřídka kdy zůstávají jednotliví účastníci v šoku. A přesně to je případ i mladé zpěvačky, která v letošní řadě zkouší své štěstí. 

Tentokrát se o pořádný poprask postará moderátor Leoš Mareš. Ten totiž hned po skončení písně vstane s omluvou od porotcovského stolu a ještě před hodnocením uteče na toaletu. Ostatní členové poroty naprostou nechápou, co se děje, a doslova zírají jeden na druhého. O co přesně šlo? Udělalo se mu špatně? Nebo snad už nemohl daný pěvecký výkon vydržet?

Zdroj: TV Nova
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů