Šíp.deník.cz

Václav Matějovský z Ulice míří do Survivoru. Přežije jeho vztah odloučení?

Vašek Matějovský
Vašek Matějovský
Zdroj: Fajn Rádio
Sdílej článek:

Václav Matějovský, známý herec ze seriálů Ulice a O mě se neboj, se zúčastní reality show Survivor. Bude kvůli tomu sice muset opustit svou přítelkyni, ale ohledně vztahu přesto zůstává optimistický a nebojí se výzev, které ho čekají.

Václav Matějovský, talentovaný herec pocházející z Plzně, se prosadil mezi diváky oblíbeného seriálu Ulice. V poslední době si také získal velkou pozornost a chválu za ztvárnění charismatického právníka Martina Kaliny v oblíbeném seriálu O mě se neboj, kde hraje po boku talentované herečky Veroniky Arichtevy.

Nyní se Václav chystá na jedno z největších dobrodružství svého života, když se připojí k obsazení reality show Survivor. Přidá se ke skupině známých osobností, které se vydají na krásný karibský ostrov v Dominikánské republice, kde se podrobí zkoušce, zda jsou schopni přežít na opuštěném ostrově bez luxusu a pohodlí moderního života.

Partnerka mi fandí, říká moderátor

Tahle zkušenost se ale neobejde bez problémů, protože Václav Matějovský bude muset na nějaký čas opustit svou milovanou přítelkyni Karolínu. Pár bude na několik odloučený několik nekonečných měsíců a mnozí se proto ptají, zda jejich vztah vydrží podobnou zkoušku. Václav však zůstává optimistou.

"Partnerka byla nadšená, když zjistila, že jdu do Survivora, protože je fanoušek," prozradil. "Ale už se jí začíná stýskat a mně taky. Takže uvidím, jak dlouho tam vydržím kvůli stesku. Ale věřím, že mi bude držet palce a že si tady za mě nenajde nějakou náhradu. (smích) A že se k sobě vrátíme samozřejmě."

V rozhovoru pro kafe.cz herec dodal, že věří, že vztah na dálku může být vlastně dobrá věc, přestože může být obtížné, když spolu lidé často mluví po telefonu nebo Skypu, což na ostrově ale stejně nebude možné. "My budeme pořád spolu, jen každý na jiném kontinentu, takže se vlastně nic nezmění," řekl Matějovský.

Na utrpení se Matějovský těší

Václav se také těší na fyzické a psychické výzvy, které mu účast v Survivoru přinese. "Survivor je pro mě velká výzva a já mám výzvy rád. Navíc mám rád dobrodružství a vystupování z komfortní zóny. Takže se těším, že nebudu spát v posteli a nebudu mít co jíst. Vlastně mi to nějakým podivným způsobem dělá radost," svěřil se.

Moderátor je tak podle všeho přesvědčen o svých schopnostech a je připraven dát všechno do toho, aby se dostal až na vrchol celé soutěže. Díky jeho talentu, odhodlání a dobrodružnému duchu není pochyb o tom, že bude v Survivoru silou, se kterou se musí počítat.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů