Šíp.deník.cz

Do Survivoru míří další hvězdy, jejich tváře znáte z jiné reality show!

4 fotografií 4
Survivor 2023
Survivor 2023
Zdroj: TV Nova
Survivor 2023 je plný překvapení. V kmeni Rebelů vznikla romance. Proti jeho slovům se ohradila.
Sdílej článek:

Survivor 2023 začal pěkně divoce. Už do třetího dílu míří čtveřice nových soutěžících. Tato novinka oproti loňské sérii rozdělila fanoušky na dva tábory. Mnozí si myslí, že mají nově příchozí výhodu v podobě načerpaných sil, pobyt na ostrově díky nedostatku jídla a spánku přeci jen člověka vyčerpá.   

Po překvapivé kmenové radě a duelu opustila jako první ostrov Tereza z kmene Rebelů. Nutno říct, že právě u Rebelů vznikají už první aliance a hádky. Atmosféra v kmeni by se dala krájet. 

Nepříjemné překvapení

Ve třetím díle soutěžící překvapí nově příchozí čtveřice. Údajně se má jednat o tyto jména: Barbora Krčálová, Kristián Kundrata, Martin Kulhánek a Pavlína Sigmundová. Fanoušci Survivora jsou překvapeni nejen z nového pravidla, ale i z toho, že další soutěžící znají z televizních obrazovek. Blonďatou krásku Pavlínu Sigmundovou znají diváci Voyo a TV Nova z hrané reality show Praha den a noc. Ze stejného pořadu už na ostrově jeden soutěžící je a to Matěj Quitt, ten si v Praha den a noc zahrál svůdníka Karlose. Zajímavé je, že Matěj je i přes svou popularitu v kmeni Rebelů. Kam zamíří kroky Pavlíny se uvidí až po odvysílání třetího dílu. 

 

Známé osobnosti

Dalšího nově příchozího odhalilo tetování. Podle dostupných informací se jedná o Martina Kulhánka, vítěze reality show Love Island. Ten na ostrově bude znát už Petra Harvánka, který na ostrově lásky působil také. Martin se tak s největší pravděpodobností zařadí do kmene celebrit. Poslední dva příchozí nemají na svých sociálních sítích velkou fanouškovskou základnu, veřejnost je ale přeci jen trochu zná. Další ostrovankou by měla být modelka a účastnice Miss Barbora Krčálová a novým ostrovanem bloger Kristián Kundrata. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů