Šíp.deník.cz

Svatba na první pohled: René předčítá dopis své Petře, slzy zaručeně neudržíte

Reality show Svatba na první pohled se nezadržitelně blíží ke svému konci. Každý jednotlivec ze čtyř sezdaných párů bude muset odpovědět na nejdůležitější otázku, ke které celý pořad spěl: Zůstanete spolu, anebo se vaše cesty navždy rozejdou?

1 / 13
Svatba na první pohled

Úvod závěrečné epizody zastihne všechny páry ve fázi příprav na slavnostní večeři. František s Natálkou povečeří společně se Simonou a Radkem, Petra s Reném zase se Štěpánkou a Pavlem. Bude to vůbec poprvé, kdy se mezi sebou potkají.

Společně strávený čas přinese vytoužené odlehčení. Konečně je komu se svěřit se svými pocity a najít pochopení. Všichni si prošli podobnou cestou.

Nebáli se vystoupit ze své komfortní zóny

Svatba na první pohledZdroj: TV Nova

Nebáli se vystoupit ze své komfortní zóny a vkročit do neznáma. Navíc pod neustálým drobnohledem televizních kamer.

To chce pořádný kus odvahy! Po večeři následuje noc, kterou stráví každý odděleně ve svém domově. Čas na přemýšlení, na rekapitulaci a na velké rozhodnutí, které je za dveřmi…

René svoji manželku dojme k slzám

Svatba na první pohledZdroj: TV Nova

Nikdo ze zúčastněných nepřekvapí v ten velký den tak jako René. Svoji manželku dojme k slzám! A nejen ji. Suché jistě nezůstanou ani oči televizních diváků.

Své ledové královně sepsal dopis, který jí těsně přes vynesením finálního rozhodnutí předčítá: „Ahoj zlato, asi se to s námi veze už od svatby. Čím víc ty ubereš, já přidám. Když jsem na tebe čekal u oltáře, měl jsem strach, že mi tam přijde někdo, kdo bude opakem toho, koho bych chtěl,“ zpovídá se René.

Velké rozhodnutí je za dveřmi

 Svatba na první pohledZdroj: TV Nova

„Když jsem tě ale uviděl, tak se mi rozzářily oči a září mi ještě teď. Jen si říkám, že tobě tam asi přistál pravý opak toho, co sis přála. Fousatý zrzek se žlutou kravatou a ADHD,“ popisuje sebe sympatický soutěžící René.

Líbí se mi, jak si umíš ze všeho udělat srandu. Moc ti sluší, když si dáš kalhotky na hlavu, aby ti to víc přemýšlelo. Mrzí mě, že jsi to v životě měla tak náročné. Rád bych to vrátil zpátky a něco s tím udělal!,“ čte nahlas.

Líbí se mi, jak si umíš ze všeho udělat srandu, říká René Petře

Svatba na první pohledZdroj: TV Nova

„Ale vím, že to z tebe udělalo člověka, jakým jsi. A mně se moc líbí, jaká jsi…“ pokračuje dál ve svém vyznání René. A to už slzy dojetí zadržují i přísedící experti. Podaří se Renému prolomit ledy a získat si srdce Petry?

Reality show Svatba na první pohled se nezadržitelně blíží ke svému konci

Svatba na první pohledZdroj: TV Nova

Kdo spolu zůstane?

Svatba na první pohledZdroj: TV Nova

Všichni doufají, že Štěpánka a Pavel se nerozejdou

Svatba na první pohledZdroj: TV Nova

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů