Šíp.deník.cz

Světlana Witowská po rozchodu s manželem netruchlí: Už si našla náhradu!

Světlana Witowská teprve nedávno oznámila krach svého manželství, ačkoliv se o tom již delší dobu spekulovalo. Moderátorka ale rozhodně nebrečí sama doma, naopak se už hřeje v náruči nového a velmi vlivného muže!

1 / 10
Světlana Witowská

Manželství Světlany a Petra Witowských už delší dobu skřípalo, dvojice se ale snažila do poslední chvíle desetiletý vztah zachránit.

V květnu pak informoval deník Blesk, že se Witowký od své ženy odstěhoval. Ani jeden z páru se ale k rozchodu nevyjadřoval a tak nebylo jasné, zda si od sebe jen nedávají na čas pauzu!

Před pár dny ale fotografové stejného bulváru nafotili moderátorku v náruči nového milence! Je tedy jasné, že happyend se u Witowských konat nebude! Kdo je ale vlivný muž, ke kterému se o víkendu Witowská láskyplně tulila?

Vztah Světlany a Petra Witovského je již minulostí.

Světlana WitowskáZdroj: Profimedia

Světlana Witowská evidentně prochází obdobím změn a to nejen v soukromém, ale i pracovním životě. Před pár týdny oznámila nečekaně Deníku N na vrcholu kariéry odchod z ČT1!

"Uvažuji o tom, jak ve svém životě dál, a nevím, co bude. Hlavní zpravodajskou relaci už vzhledem ke svým časovým možnostem dělat nemůžu," šokovala moderátorka svým rozhodnutím.

Sotva dva týdny po tomto oznámení ale přistihli fotografové výše zmíněného webu Witowskou s diplomatem Petrem Kolářem! Měli tyto události spojitost?

Vzhledem k novému vztahu Witowské ji čeká brzy rozvod s manželem Petrem.

Světlana WitowskáZdroj: Profimedia

Po odhalení totožnosti nového milence Witowské se okamžitě začalo spekulovat, zda náhodou její odchod z televize nesouvisí právě s novým románkem.

Witowská se totiž s Petrem Kolářem rozhodně neseznámila nedávno, dvojice se pracovně potkávala celé roky. Kolář v České televizi pracoval jako expert na zahraniční politiku, především na vztahy s Ruskem a USA a v obou zemích dokonce působil v roli českého velvyslance! Ačkoliv se znali dlouho, jiskra přeskočila teprve nedávno.

Není tomu ani měsíc, co moderátorka oznámila krach manželství a deník Blesk ji o víkendu vypátral v jižních Čechách na romantickém dostaveníčku s ex kolegou Petrem Kolářem. Na přátelský výlet to však rozhodně nevypadalo, dvojice si neodpustila držení za ruku, letmé polibky, či doteky! Zda se bude jednat jen o letní úlet, nebo spolu vytvoří Witowská s Kolářem pár, na to si budeme muset ještě nějaký čas počkat…

Krizi nakonec manželé Witowští neustáli…

Světlana WitowskáZdroj: Profimedia

Moderátorka mění svůj život od základů.

Světlana WitowskáZdroj: Profimedia

Witowská je zamilovaná až po uši.

Světlana WitowskáZdroj: Profimedia

Bude kolega z ČT ten pravý?

Světlana WitowskáZdroj: Profimedia

Moderátorka byla vdaná již podruhé.

Světlana WitowskáZdroj: Profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů