Šip.deník.cz

Synové Bílé a Žbirky natočili klip pro Mekyho!

Zleva: David Žbirka, Oliver Torr, Filip Kratochvíl
Zleva: David Žbirka, Oliver Torr, Filip Kratochvíl
Zdroj: 2media
Sdílej článek:

Miro Žbirka ani vlétě nezahálí. Pro své fanoušky připravil novou písničku snázvem Tadam-dam si dám, kterou nazpíval spolu se zpěvačkou Marthou. Co je ale obzvlášť pikantní: Klip k Tadam-dam si dám natočila trojice patnáctiletých kluků, mezi nimi Mekyho syn David a jeho kamarád a spolužák, syn zpěvačky Lucie Bílé, Filip Kratochvíl. Jak je vidět, jablka od stromu nepadají za plot…

Meky a Martha tak navazují na svůj megahit Co bolí, to přebolí. Nahrávka vznikla v produkci Aleše Zenkla, v USA ji zmixoval a zmastroval Steve Walsh.

Synové Mekyho a Lucie Bílé na prahu šoubizu

Klip k Tadam-dam si dám natočila trojice patnáctiletých kluků, mezi nimi Mekyho syn David a jeho kamarád a spolužák, syn zpěvačky Lucie Bílé, Filip Kratochvíl (podívejte se na fotografii zleva: David Žbirka, Oliver Torr, Filip Kratochvíl). Oba v klipu také účinkují.

Zleva: David Žbirka, Oliver Torr, Filip Kratochvíl

„Když mi syn oznámil, že pracuje na videopodobě této písně, nebral jsem to až tak vážně. Pak mi ale přinesl hotový klip, což mě překvapilo a samozřejmě moc potěšilo. Myslím, že kluci si tam na nic nehrají, nesnaží se být ultravtipní, celé je to velmi přirozené. Byl bych rád, kdyby prezentace tohoto videa povzbudila jejich vrstevníky, aby se nebáli podobně tvůrčí, autorské věci sami vyzkoušet…,“ říká Miro Žbirka.

Meky: syna jsem napřed nebral vážně

A další letní plány? Téměř celý červenec stráví Miro s rodinou v Londýně, v srpnu si na chvíli odskočí na jih Francie do Cannes a čeká jej také několik festivalů v Čechách i na Slovensku.

Meky Žbirka


Ve fázi připrav je také podzimní turné po slovenských městech, na kterém bude Mira Žbirku doprovázet symfonický orchestr. „Poprvé jsme si se symfonickým orchestrem zahráli v Obecním domě v Praze, tehdy to byl orchestr Státní opery. Byl to mimořádný zážitek pro mě a věřím, že i pro návštěvníky koncertu, takže budu rád, když se podobná vystoupení uskuteční i v dalších českých městech a na Slovensku,“ dodává zpěvák.

Videoklip "Tadam-dam si dám" je ke shlédnutí na O2 Stream Music:
http://www.o2.music.stream.cz/klip/265172-miro-zbirka-feat-martha-tadam-dam-si-dam

(zdroj: 2media)

(zdroj: bulvár.cz)

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů