Šíp.deník.cz

Tajemství kruté nemoci zpěvačky Nadi Urbánkové: Zabíjí ji vlastní dům?!

Naďa Urbánková před časem prodělala rakovinu. Na jejím zdraví se určitě podepsal i stav domu, ve kterém žije.
Naďa Urbánková před časem prodělala rakovinu. Na jejím zdraví se určitě podepsal i stav domu, ve kterém žije.
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Šíp odhalil šokující skutečnosti oživotě Nadi Urbánkové. Byt premonstrátů, ve kterém léta bydlí, je doslova na pokraji rozpadu anavíc postižen zabijáckou plísní! Řád ale bytový komplex neopraví apomoci si nemohou ani sami nájemníci – dům je totiž kulturní památkou. Stav domu tak nejspíš přispěl ike špatnému zdravotnímu stavu zpěvačky!

Začarovaný kruh bez jakéhokoliv východiska. Přesně taková je situace nájemníků bytového komplexu vŽelivě, jehož polovinu vlastní apronajímá obec adruhou polovinu, ve které léta žije také zpěvačka Naďa Urbánková (72), vlastní řád premonstrátů. Objekty, které na první pohled vypadají zachovale, jsou totiž ve skutečnosti zdraví škodlivými domy hrůzy.

„Nic se tady neopravuje. Všechno je vhavarijním stavu, dům se rozpadá, celou zimu vždy bojujeme splísní, ale nikoho to nezajímá. Celý problém je vtom, že dům je ve vlastnictví řádu premonstrátů. Ti říkají, že nemají peníze, atak nic neopravují. Zároveň je však stavba kulturní památkou, atak si nic nemůžeme opravit sami. Muselo by to být totiž přesně způvodních materiálů ana to nikdo nemá. Prostě nám to jednou spadne na hlavu,“ řekl Šípu jeden znájemníků.

Podle jeho slov například jen forma na odlití balkonových sloupků vyjde na tři sta tisíc korun. Řád premonstrátů se dokonce snažil komplex prodat za sedm milionů korun, ale bezvýsledně. „To nikdo nekoupí. Náklady na opravu by byly tak vysoké, že by se to nevyplatilo. My jsme měli předkupní právo koupit byt za milion, ale nemá to cenu,“ řekl nájemník.

Bytový komplex vypadá zachovale, zevnitř se ale už léta rozkládá a oprava je v nedohlednu.

Špatný zdravotní stav Nadi Urbánkové, která dokonce před časem prodělala rakovinu prsu, tak možná není úplně náhodný. Plísně vdomě totiž způsobují množství zdravotních problémů, jakou jsou záněty očí, dýchacích cest, alergie, astma, kožní onemocnění, bolesti kloubů, ale také právě rakovinu.

Zpěvačka ovšem kvůli několika ranám osudu přišla ovšechny peníze avbytě vŽelivě, kde platí jen nízký nájem, je tak doslova uvězněná anezbývá jí než doufat, že se brzy najde nějaké řešení.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů