Šíp.deník.cz

TAJÍ slovenský herec Maroš Kramár plastiky? VYPADÁ LÉPE NEŽ V MLÁDÍ!

Slovenský seladon Maroš Kramár vždy patřil k mužům, kteří se nechtěli smířit se stárnutím, chtěl se neustále líbit svým fanynkám. Dělal pro to možné a nemožné. Ale teď snad sáhnul i po šikovných ručičkách nějakého plastického chirurga, který mu bez námahy pomohl k lepšímu vzhledu? Vypadá totiž lépe než na svých začátcích, což je tak trochu podezřelé!

1 / 18
Herec zraje jako víno.

Herec zraje jako víno.Zdroj: Profimedia.cz/Kostka Tour Fold

Maroš KramárZdroj: Šíp PLUS

Zrzavý herec Maroš Kramár má v sobě takové charisma, které by mu mohl závidět kdejaký muž. Zjistil, že to k jeho spokojenosti vůbec nestačí a chtěl by víc. Chtěl by být pořád mladý, neklidný a vypadat k světu.

Zatím se mu to jakž takž dařilo, ale v poslední době začal být se svým vzhledem asi dost nespokojený, protože na sobě začal opravdu hodně pracovat. Nebo je za tím, že najednou omládl, něco jiného? Třeba práce plastického chirurga?

Maroš Kramár musel podstoupit operaci očí.Zdroj: Šíp PLUS

Díky tomu, že jezdí na vzduchu, tak se mu zlepšila pleť.Zdroj: Kostka Tour Fold

O tom sympatický umělec ze Slovenska mlčí a spíš se takovým domněnkám směje. Podle něj za jeho vzhledem stojí jen příroda a hlavně dříč, který každý den podstupuje, protože nechce usnout na vavřínech. A pak se vzbudit jako starý dědek.

Ne že by svůj věk a vzhled tolik řešil, ale ví, že ke své práci, kdy hraje hlavně svůdníky, potřebuje dobře vypadat. A nikdo přeci není zvědavý na  nějakého stárnoucího dědulu, který se před kamerou nakrucuje jako mladík.

Ještě nedávno vypadal dost unaveně.Zdroj: Profimedia.cz

Místo nějakých operací se dal na sport.Zdroj: Kostka Tour Fold

Miluje projížďky po Vyšehradě.Zdroj: Kostka Tour Fold

To by nikdy nedopustil. Proto se rozhodl, že zamaká aspoň na své fyzické kondici, aby se ve svém těle sám cítil dobře. Objevil kouzlo koloběžky, která mu nejen dodává sebevědomí, ale udržuje ho ve stále formě a neroste mu pivní „cejch“.

„Chodil jsem do divadla pěšky, ale to mi bralo dost času, než jsem objevil kouzlo koloběhu. Dostal jsem skládací koloběžku a musím říci, že to byl teda dárek, který mě velmi potěšil. Je to skvělý prostředek, který jednoduše složíte do kufru auta,“ rozpovídal se usměvavý Maroš.

Koloběžku doporučuje každému.Zdroj: Kostka Tour Fold

Díky sportu venku mládne před očima.Zdroj: Kostka Tour Fold

„S koloběžkou jste všude rychle a navíc na čerstvém vzduchu a ještě u toho sportujete. Dokonalé! No a perličkou na tom všem je fakt, že moje Kostka je krásná a dokonce mi barevně ladí i k mému novému autu. Stal se ze mě vášnivý koloběžkář,“ dodal se smíchem herec.

Takže pánové, jestli smutníte, že vám roste břicho a nějaké to kilo byste chtěli shodit, tak se nechte inspirovat u Maroše. Ten se pohybu přestal bát a jak mu to prospělo. Na čerstvém vzduchu se mu  i pleť vypnula jako po zásahu plastického chirurga. Jen bez bolesti a zcela zadarmo.

Maroš KramárZdroj: Šíp/Michal Kalášek

V seriálu Letiště Kramár hraje pilota Václava Schindlera.Zdroj: TV Prima

A nakonec v chumlu dívek nevěděl kterou dřív!Zdroj: Šíp/Michal Kalášek

Občas se umí pořádně odvázat a na pódiu to rozjet. Přesně jako v tomto videu:

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů