Šíp.deník.cz

TAJNÁ SVATBA Gwyneth Paltrow: Proč o ní nesměl nikdo vědět?

Sexbomba Gwyneth Paltrow je oficiálně vdanou ženou, všichni jásejme! Herečka z Iron Mana se provdala za svého přítele Brada Falchuka. Že vám to jméno něco říká, ale nevíte co? Falchuk se postaral o vznik takových seriálových pecek jako Plastická chirurgie, Glee nebo American Horror Story. Gwyneth a Brad všechny překvapily tajnou svatbou na konci září. Proč ale byla tajná?

1 / 13
Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow, americká herečka známá svou rolí ve filmu Zamilovaný Shakespear to ve své kariéře neměla vůbec lehké. Hned na úplném začátku se totiž dostala do spáru Harveyho Weinsteina, nyní známého sexuálního násilníka, který má na kontě desítky žalob a obvinění ze znásilnění. Weinsteinova produkční společnost obsadila Gwyneth do jejího prvního filmu Emma a následně do Zamilovaného Shakespeara. Za svou roli dostala Oscara, který ji zajistil místo mezi hollywoodskou smetánku, po sexuálním obtěžování ze strany Weinsteina svou hereckou kariéru ale nebrala tak pozitivně, jak doufala.

Gwyneth Paltrow a Chris Martin byli na začátku nového tisíciletí pár snů. Vzali se roku 2003 a o 13 let později, v roce 2016, se oficiálně  rozvedli. Gwyneth však dlouho nestrádala. Obvinění proti Weinsteinovi jí dalo jistou svobodu a sebevědomí a v roce 2015 si herečka z Avengers našla nového přítele, Brada Falchuka, který ji dva roky na to požádal o ruku. A teď se vzali.

Překvapivé oznámení

Gwyneth paltrowZdroj: winto

29. září se Gwyneth Paltrow a Brad Falchuk vzali. Soukromá svatba se udála v jejich domě v Haptons, New Yorku. Herečka tuto krásnou událost sdělila fanouškům o den později prostřednictvím fotky, na které s Bradem ukazují snubní prsteny.

Šokovaní fanoušci okamžitě obsadili komentáře a začali novopečenému hvězdnému páru gratulovat ke svatbě.
,,Bože, vy jste se vzali?! Gratuluji!!!" psala jedna fanynka, zatímco jiná "doslova brečela": ,,Já doslova brečím, jsem za vás tak šťastná!!"

Hvězdní hosti v čele s Iron Manem

Robert Downey Jr. Zdroj: Profimedia

Svatba byla možná soukromá a skromná, nechyběla tam rodina a nejbližší přátelé. Mohli jsme počítat s Robertem Downey Jr., se kterým má herečka vřelý vztah a jejich spolupráce na filmové trilogii Iron Man je stmelila. 

Dále se na seznamu čestných hostů objevil i americký komik Jerry Seinfeld, režisér blockbusterů Steven Spielberg, Rob Lowe, nejlepší kamarádka Cameron Diaz s manželem Benjim Maddenem ze skupiny Good Charlotte a pár dalších.

Exmanžel ji měl odvést k oltáři

Gwyneth PaltrowZdroj: Profimedia.cz

Gwyneth pozvala i svého bývalého manželka Chrise Martina, který měl nevěstu podle informací odvést k oltáři a následně  zahrát pár písniček. Nakonec ale svou účast zrušil a pravděpodobně za to mohl její nynější manžel.

,,Gwyneth byla Bradovou reakcí šokovaná," vysvětluje blízký zdroj. ,,Ví, jak moc pro ni Chris Martin znamená, přeci jenom mají spolu dvě děti, a myslela si, že bude Brad v pohodě, ale nebyl." Chris Martin místo svatby navštívil festival.

Chtěli skromnou svatbu

Gwyneth paltrowZdroj: winto

Jaké bylo rozhodnutí uspořádat tajnou svatbu, o které nesměla veřejnost vědět? Podle zdroje nechtěl pár vytvářet žádné echo a nepotřeboval královskou svatbu obrovských rozměrů, o které by se mluvilo měsíce předem.

Fanoušci si den před svatbou začínali všímat lidí, kteří se sjížděli k hereččině domu. Všimli si jejích rodičů i rodiny Brada, domnívali se však, že se jedná o rodinnou sešlost. Netušili, že se schyluje k tajné svatbě. 

Gwyneth je ze svazku nesvá

Gwyneth Paltrowová si umí užívat života.Zdroj: Profimedia.cz

Před měsícem jiný zdroj blízký herečce prozradil, že je Gwyneth z výměny slibů s Bradem nervózní a nesvá.
,,Když si Gwyneth brala Chrise, byla do něho celá poblázněná, a ani za milion let si nepředstavovala, že by jejich manželství skončilo. I přes to, že Brada miluje a je si jistá krokem, který se rozhodli oba učinit, je z toho nervózní a nesvá. Bojí se co přinese budoucnost."

V nedávném rozhovoru s herečkou Sarah Jessicou Parker Gwyneth sama přiznala, že je ze svatby nervózní. ,,Budu se znovu vdávat. A jsem z toho trochu vystrašená, ale jsem také velmi optimistická.
,,Myslím si, že bys měla být optimistická," odvětila jí Jessica Parker. ,,Jsi dospělá žena a to rozhodnutí jsi učinila ze zcela jiných důvodů. Perspektiva a životní zkušenosti jsou všechno."

Co se děje v Šípu?

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů