Šíp.deník.cz

Jak bydlí SuperStar Zbyněk Drda: Tuhle GARSONKU jsem hledal opravdu dlouho

11 fotografií 11
 Zbyněk s přítelkyní Nikolou jsou na své bydlení náležitě pyšní.
Zbyněk s přítelkyní Nikolou jsou na své bydlení náležitě pyšní.
Zdroj: Tilen Vajt
 Zbyněk s přítelkyní Nikolou jsou na své bydlení náležitě pyšní. Kuchyň je srdcem celé garsoniéry. Výhled na okolní domy podtrhuje atmosféru Vršovic. Linka je jednoduchá a účelná.
Sdílej článek:

Je rodákem z Karlových Varů, ale po vítězství v pěvecké show SuperStar Zbyněk Drda (26) změnil plány a usadil se v Praze. Nejprve bydlel v pronájmu, o něco později si z našetřených peněz pořídil vlastní bydlení. A jak to u talentovaného pěvce vypadá?

Drda přiznává, že osud ho přivál do hlavního města zcela náhodou a začít žít v Praze pro něj nebylo vůbec jednoduché. „Byty tady jsou velmi drahé, a když jsem zvítězil v SuperStar, musel jsem si nejprve najít podnájem," líčí Drda začátky v nejdražším městě republiky. To se psal rok 2007. „Stěhoval jsem se několikrát. Myslím, že tak osmkrát, než přišel čas, že jsem si mohl dovolit vlastní byt," přiznává zpěvák.

Hledal dlouho

Byt, v němž dnes žije, sháněl přibližně rok. „Vyznat se v oblasti realit může být pro někoho nadlidský výkon. A u mě to tak bylo. Přemýšlel jsem, jestli mám koupit byt někde na okraji Prahy nebo poblíž centra. Nakonec ale zvítězily Vršovice. Můj byt má sice pouze 27 metrů čtverečních, ale využil jsem každý centimetr prostoru," popisuje zpěvák s tím, že byt je maximálně pro jednoho, díky úpravám se do něj ale v pohodě vejdou dva lidé.

Souhlas přítelkyně

Garsonku pěvecký idol pořídil přibližně před rokem, a když s koupí souhlasila i jeho přítelkyně Nikola, už nebyl důvod hledat dál. „Je pravda, že pro dva je tento byt poměrně malý, ale jelikož se sem chodíme převážně jen vyspat, tak to stačí," vysvětluje. „Jedno z mála kritérií bylo, že nechci v bytě plynové topení. Nakonec jsem rozhodnutí změnil a teď si ho nemůžu vynachválit," říká Drda. „Když jsem poprvé vešel do tohoto bytu na prohlídku s realitní makléřkou, tak jsem na 90 procent věděl, že ho zkrátka hrozně chci. Když jsem viděl i na přítelkyni Nikče, že se jí moc líbí, tak nebylo v podstatě co řešit," popsal výběr bydlení.

Atypické rozložení

Zpěvák sice nejdříve nechtěl tak malý příbytek, když ovšem viděl, jak je necelých 30 metrů prostoru perfektně využito, rozhodl se byt za milion a půl koupit. „I když byl opravdu malý, tak u mě zvítězilo rozložení bytu a atypická koupelna s toaletou. Byt se nachází pár metrů od nádherného vršovického náměstí a v blízkosti jsou také Havlíčkovy sady. Krásnou procházkou to mám do centra patnáct minut. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Pár metrů od vchodu máme poštu, tenisové kurty, spoustu restaurací, obchodů a dokonce i pohřební ústav, takže když se nad tím zamyslím, mám tady plný servis," dodala s úsměvem historicky třetí SuperStar. Časem nechá v bytě ještě vybudovat vestavěné patro. Prý kdyby se s přítelkyní rozhodli pro prvního společného potomka…

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů