Šíp.deník.cz

Taťána Kuchařová se chystá napsat další knihu: Bude o nevydařeném manželství

5 fotografií 5
Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Zdroj: Profimedia
Taťána Kuchařová se chystá napsat druhou knihu Modelka snášela rozvod těžce a musela dokonce vyhledat pomoc psychiatra Ondřej Brzobohatý měl údajně románek s Písařovicovou už v době manželství s Kuchařovou Dvojice ještě minulý rok v létě obnovovala svůj manželský slib
Sdílej článek:

Taťána Kuchařová před rokem vydala knihu s názvem Pokračování příště a jak už název napovídá, Miss World se chystá ve svých životopisných zápisech pokračovat. Díky nečekanému rozvodu s Ondřejem Brzobohatým má modelka spoustu námětů na další dílo. Vyhne se Táňa praní špinavého prádla?

Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý oznámili krach manželství minulý rok na Vánoce a rozpad jejich vztahu všechny překvapil. Manželé ještě pár měsíců předtím obnovovali své sliby a nikdo ani netušil, že ve skutečnosti prochází velikou krizí.

Zprvu to vypadalo na přátelský rozchod, to se ale změnilo ve chvíli, kdy na hudebníka praskl údajný románek s tanečnicí Zuzanou Pilnou. Nakonec se ukázalo, že Brzobohatý už skutečně má nový vztah, jeho vyvolenou je ale moderátorka Daniela Písařovicová.

Od rozvodu je Kuchařová velice aktivní na Instagramu, kde neváhá prát špinavé prádlo a o svém nevydařeném manželství prý dokonce chystá napsat knihu.

Nesmí vám uniknout

Je toho dost o čem psát

Kuchařová pravidelně na sociální síti vybízí své fanoušky, aby se jí na cokoliv zeptali. Tentokrát padl dotaz na druhý díl knihy s názvem Pokračování příště.

"Nespěchám hned na druhý díl, ale ANO… Je dost toho, o čem psát," naznačila Miss World, že se nebude vyhýbat tématu rozvodu a osobním záležitostem.

Jaké pikantnosti nakonec krásná modelka vytáhne, na to si budeme muset nějaký čas počkat. Jedno je ale jisté, Kuchařová si s nevěrným exmanželem Brzobohatým rozhodně nebude brát servítky.

Taťána Kuchařová chce o svém manželství napsat knihu

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů