Šíp.deník.cz

Brzobohatý a Kuchařová se rozumně vypořádali: Oba na rozvodu ještě vydělali

4 fotografií 4
Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý
Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý
Zdroj: Profimedia
Ondřej Brzobohatý je zamilovaný do krásné moderátorky. Pár spolu žil deset let. Tatiana je nyní single. Modelka našla otevřenou náruč u svých blízkých.
Sdílej článek:

I když se mohl zdát rozvod Taťány Kuchařové a Ondřeje Gregor Brzobohatého dost bouřlivý, když přišlo na rozdělování několikamilionového majetku, žádné naschvály si dnes již bývalí manželé nedělali. Právě naopak. Vypořádali se spravedlivě, a to ještě předtím, než vůbec soud jejich manželství oficiálně rozvedl. 

Ve chvíli, kdy se objevila zpráva, že se manželé Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý rozvádějí, se začalo rychle spekulovat o tom, jak si dvojice rozdělí svůj obrovský majetek. Několik let šťastně žili ve velkém bytě na pražském Smíchově, který si podle informací magazínu Rytmus života pořídili v roce 2018 za 25 milionů korun. Vyvstávala tedy i otázka toho, kdo v bytě zůstane a bude muset toho druhého vyplatit. Nic takového se ale nestalo. Po předchozí domluvě totiž dvojice byt prodala. 

Spravedlivé vyrovnání

Přestože to vypadalo, že jsou Taťána a Ondřej na nože, během majetkového vypořádání přece jen našli společnou řeč. Jak upozornil Blesk, jejich společný byt našel v červnu letošního roku svého kupce, který za něj zaplatil 45 milionů korun. Ze získané částky pak bývalí manželé vypořádali hypotéku a zbytek si rozdělili rovným dílem. Jen z prodeje bytu si měl každý z nich přijít na částku vyšší jak 8 milionů korun. 

Kromě bytu oba dva podnikali, rozvod se jejich firem ale nijak nedotkl. Taťána i Ondřejovi nadále náleží stoprocentní podíl v jejich společnostech, stejně tak veškeré příjmy, které z nich plynou. 

Ostře sledovaný rozvod

První zprávy o tom, že je manželství Taťány Kuchařové a Ondřeje Gregor Brzobohatého u konce se začaly objevovat už vloni v listopadu. Následně oba informace potvrdili. Zatímco hudebník se k rozpadu manželství nijak nevyjadřoval, Taťána byla podstatně sdílnější. V jednom z rozhovorů pro pořad Showtime například uvedla, že byl její exmanžel patologickým lhářem. Mrzelo jí také, jakým způsobem se veřejnost dozvěděla o nové partnerce jejího muže. Rozvod byl pro Taťánu natolik náročný, že musela dokonce vyhledat pomoc odborníka. Nyní už ale, jak se zdá, je dnům smutku konec a Taťána a Ondřej si kráčí svou vlastní životní cestou. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů