Šíp.deník.cz

Tatínku, KDE JSI? Princ Louis trávil první dny BEZ SVÉHO OTCE!

Nový přírustek do královské rodiny, uzlíček štěstí a radosti, princ Louis, trávil první dny svého života pouze se svou matkou, vévodkyní Kate Middleton, zatímco se Princ William bavil ve společnosti jiných!

1 / 17
Kate Middleton a princ William

Roztomilé princátko Louis se do královské rodiny narodilo 23. dubna.

Princ LouisZdroj: JD

S velkým očekáváním se třetí potomek vévody a vévodkyně z Cambridge těší lásky celého královského paláce.

Jak ale vyšlo najevo, pouhé dva dny po narození svého již třetího potomka se William vzdal otcovské dovolené a rozhodl se účastnit po boku svého bratra, Prince Harryho, a jeho nastávající, Meghan Markleové, slavnosti tzv. ,,Anzac Day“, který spadá na 25. dubna.

 Kate Middleton a princ WilliamZdroj: Profimedia.cz

Anzac Day, podle webu ministerstva obrany, je výročí, kdy Australané svedli po boku Novozélanďanů, Britů a Francouzů krvavou bitvu první světové války na pobřeží Turecka, datující se 25.dubna 1915.

Pro královskou rodinu a Velkou Británii je to samozřejmě velký den a očekává se, že se ho členové královské rodiny budou účastnit. K překvapení všech se ho rozhodl zúčastnit i novopečený tatínek! 

Princ WilliamZdroj: Profimedia.cz

V minulosti si Princ William po narození svých děti vzal alespoň dva týdny otcovské dovolené, aby si své ratolesti mohl užít, než ho královské povinnosti stáhnou zpátky do svých útrob.

Po narození svého syna, Prince George, v roce 2013, se William i Kate odebrali odpočívat do svého venkovského sídla Anmer Hall v Norfolku.

 Princ William a Kate s prvorozeným synem.Zdroj: Prima Love

O dva roky později, po narození princezny Charlotte, se slavná rodina opět uchýlila do ústraní svého královského sídla v Norfolku a užívala si své krásné malé princezničky.

Tentokrát se však Princ William rozhodl, že žádnou dovolenou nepotřebuje. Přeci jenom, o malého Louise se dokáže Kate postarat sama!

Kate Middleton a princ WilliamZdroj: Profimedia

Podle informací z královského sídla si bude Kate užívat mateřskou minimálně pět měsíců, tedy do začátku podzimu. Ale co Princ William?

Je jasné, že otcovská dovolená se pořád nedá srovnávat s mateřkou, pakliže nejste svobodný otec. Princ William sice kojit nedokáže, nicméně by se měl účastnit takových věcí, jako je vyměnit plenku, vykoupat malého Louise a připravit ho do postele.

 Princ William s manželkou Kate.Zdroj: Profimedia.cz

Možná mu to ale stačilo u prvních dvou dětí a u třetího nevidí takovou potřebu. Místo výpomoci Kate tak obíhá nejrůznější akce!

Den po slavnostech Anzac Day se účastnil otevření nového sportovního centra Greenhouse v Londýně.

 Princ William se ukázal s kratšími vlasy. Zdroj: archiv

A hned další den měl William potřebu být u otevření nově zrekonstruované stanice metra London Bridge!

Jak ale královská informátorka vysvětluje: ,,William se svou rodinou trávili o Velikonocích několik příjemných dní v královském sídle v Norfolku, a kvůli přicházející svatbě a neskutečné časové zaneprázdněnosti Prince Harryho je samozřejmostí, že bratrovu roli u takových akcí, kde by měl být člen královské rodiny k přistižení, převzal, i přesto, že se mu právě narodil chlapeček.“

 Kate Middleton a princ WilliamZdroj: Profimedia.cz

Můžeme si jen domyslet, zda je to opravdu důvod Williamovy absence v synových prvních dnech života, nebo za tím stojí touha po tom se na chvilku odpoutat od bezesných nocí, ustavičného dětského křiku a smradlavých plenek.

Podívejte se na představení nového královského potomka!

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů