Šíp.deník.cz

Bude se Taylor Swift VDÁVAT? Připravuje svatbu větší než byla Meghan a Harryho!

Bude rok 2019 ve znamení dalších velkolepých svateb slavných osobností? A dokáže překonat loňský rok, ve kterém jsme mohli být svědky spektakulárních královských svateb vévodkyně Meghan a prince Harryho a princezny Eugenie a Jacka Brooksbanka, nebo velkolepé indické podívané, kterou nám připravila Priyanka Chopra s Nickem Jonasem? Taylor Swift má v plánu si vzít svého přítele Joea Alwyna. A svatbu chce mít větší a lepší než všechny jmenované dohromady!

1 / 11
taylor Swift

Kdo by to byl řekl, že se někdy můžeme dočkat svatby světově známé lamačky srdcí, která už randila s tolika hvězdami a každé věnovala přinejmenším deset srdceryvných písní? Taylor Swift je velikánka hudebního průmyslu. Patří k nejlépe placeným zpěvačkám na světě, její poslední album Reputation se vyšplhalo a drželo na několika předních hitparádách dlouhé týdny. S Reputation tour obletěla celý svět (a České Republice se opět obloukem vyhnula) a její hity, nejenom z posledního alba, si prozpěvuje celý svět.

Zpěvačka singlů Shake It Off, Blank Space nebo Delicate se nemá vůbec špatně. Je ale tak zaneprázdněna prací, že nechápeme, kdy si nachází čas jíst nebo dýchat. Když už tedy nepracuje, můžeme sledovat na jejím Instagramu, jak paří se svými nejlepšími kamarády Edem Sheeranem nebo Selenou Gomez. A když neobchází divoké párty v LA, užívá si svého přítele. Joe Alwyn by mohl být ten pravý a Taylor si ho nenechá proklouznout mezi prsty; už se rozhodla, že si ho vezme, a jejich svatba bude to největší, co kdy kdo viděl!

Buď ji milujete, nebo nesnášíte

První a nejbohatší dámou pod 30 je Taylor Swift.Zdroj: Youtube

O Taylor Swift si může každý myslet své; že je sebestředná, nesympatická, má démonické oči, pořád se s někým rozchází, jen aby o něm mohla napsat další album. Jedno jí ale nikdo neodepře - světový úspěch, o jakém si spoustu podobných zpěváku a zpěvaček může nechat zdát.

Za úspěchem zpěvačky stojí překvapivě její hektický osobní život. Každé album, které vydala, je kousek jejího zlomeného srdce. Do každé písně vložila svou duši a lidé se v tom našli. Nechybí jí talent a know-how, jak píseň napsat tak, aby oslovila co nejvíce lidí.

Po dvou letech chození svatba?

Taylor Swift a Joe AlwynZdroj: profimedia.cz

Její prozatímní nejdelší vztah s hercem Joem Alwynem je úspěšný z jednoho důvodu, který se jí v předchozích vztazích nepodařilo udržet - soukromí. Jen málokdo viděl tenhle zamilovaný páreček pohromadě.

Taylor se po debaklu v roce 2016 rozhodla, že svůj osobní život bude střežit jako vlastní dítě. Jeden celý rok se vyhýbala veřejnosti a zakusila, jaké je to mít zdravý vztah, který není každou chvíli propírán v bulvárech. Jsou to dva úspěšné roky, a podle blízkého zdroje se Taylor připravuje na svůj velký den.

Taylor chce mít kontrolu nad každým rozhodnutím

Taylor SwiftZdroj: profimedia.cz

Jenže to nebude kdejaká obyčejná svatba, ne ne ne. Taylor je posedlá kontrolou a všechno musí být podle ní. Má peníze na to najmout si ten nejlepší tým, jaký existuje, a nechat celou práci na nich, místo toho každému říká, co má jak udělat, vše musí být podle ní, i když s ní profesionálové nesouhlasí.

,,Říká jim, jak mají dělat svou práci," prozradil blízký zdroj. ,,Taylor touží po velkolepé svatbě, která předčí svatbu Meghan a prince Harryho. Je to náročný cíl, ale Taylor se postavila na hlavu a co si usmyslela, toho taky dosáhne."

Běsnící nevěsta, která ještě není zasnoubená

Taylor Swift a Joe AlwynZdroj: profimedia.cz

,,Taylor chce mít rozhodující slovo ve všem," pokračuje dále důvěrný zdroj. ,,Ať už se jedná o květiny, barvy ubrusu, až po porcelánové nádobí. Nelíbí se jí nic, co jí doporučí lidi, které si najala. Nejdříve chtěla růže, po svatbě Meghan a Harryho zatoužila po pivoňkách."

Taylor je jako běsnící nevěsta. Rozhoduje dokonce o tom, co bude mít na sobě Joe. Vybrala mu sako, kravatu, košili, kalhoty, a Joe v tom nemá žádné slovo. Podle přátel to Taylor přehání, veřejnosti nepodala oficiální oznámení o zásnubách a už plánuje svatbu, ke které možná nedojde. Co když to Joea natolik znechutí, že se přidá k mužům, kteří Taylor roztříštili srdce na milion kousků? Pak se můžeme těšit na další excelentní album. Ale takový osud jí nepřejeme.

Co vidí ve věštecké kouli Jolanda? Bude svatba?

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů