Šíp.deník.cz

DĚSIVÉ OBAVY těhotné Anety Krejčíkové: Za miminko vyhazov ze seriálu Ulice!

Sexy herečka Aneta Krejčíková nedávno prozradila sladké tajemství - brzy se stane maminkou. Sama už se nemůže dočkat, až se stane maminkou, ale fanoušci nekonečného seriálu Ulice trnou, co bude s její postavou Gábiny Pumrové. Otěhotní módní návrhářka i v televizi, nebo bude muset odejít?

1 / 18
Herečka ví, jak na sebe pořádně upoutat pozornost.

Sympatická Aneta Krejčíková si za ta léta v televizi získala tisíce fanoušků.

Hvězda nekonečného seriálu Ulice Aneta Krejčíková dlouho nechtěla přiznat barvu, ale nakonec pravda přece jen vyšla najevo a Aneta potvrdila, že letos porodí miminko.Zdroj: Youtube

Za ty roky se krásná herečka Aneta Krejčíková stala nedílnou součástí nekonečného seriálu, ke kterému každý večer usedají desetitisíce diváků. Sympatická brunetka tam hraje módní návrhářku Gábinu, která teď řeší partnerské trable s hasičem Alešem.

Přitom by podle fanoušků mohla by mít kohokoliv, na koho by si ukázala. 

Takhle nevypadá těhotná žena.Zdroj: Instagram

Fanoušci Ulice už si na vnadnou Anetu zvykli, mají ji rádi a berou jí jako součást týmu. Dost lidí kouká na seriál i především kvůli tomu, že je osud Gábiny zajímá a také proto, že patří mezi nejvíc sexy herečky na Nově.

Při pohledu do jejího výstřihu se není čemu divit, že herečku režiséři tak rádi svlékají.

Její vnady nenechají nikoho chladným.Zdroj: Profimedia.cz

Jenže teď Aneta přišla s opravdu velkou novinkou – je v pátém měsíci těhotenství a brzy se stane maminkou. Fanoušci jí to samozřejmě přejí, ale také se ptají, co se stane s její postavou? Bude muset kvůli rostoucímu bříšku opustit natáčení?

Sama herečka si není jistá, kam její postava bude směřovat.

Do očí se Anetě nikdo nepodívá.Zdroj: Profimedia.cz

Televize ani herečka se k celé situaci ještě nevyjádřily, mlží a jsou tajemní jako hrad v Karpatech. Ale dá se předpokládat, že Aneta bude nadále pokračovat. protože na ni není těhotenství ještě tolik znatelné. Nebo snad scénáristi přivedou do jiného stavu i Gábinu, která teď řeší žárlivé scény svého partnera?

Pořídí si snad s neoblíbeným hasičem miminko?

Touto fotkou chtěla dementovat, že opravdu není těhotná.Zdroj: Instagram

Podle všeho se scénáristi oblíbené Gábiny nebudou chtít zbavit. Buď bude těhotná i v seriálu, nebo je také možné, že to udělají podobně jako s herečkou Lenkou Zahradnickou. Ta také neplánovaně otěhotněla během natáčení a scénář se podle toho musel upravovat.

Podobně si asi budou muset poradit i s další těhulkou v seriálu.

Aneta Krejčíková přesně ví, co od života chce.Zdroj: Profimedia.cz

Sice Lenka v seriálu miminko nečekala, ale kostymérky se snažily rostoucí bříško pořádně zakrývat, nebo se natáčela jen do půli těla. A když už měla termín porodu, tak jí nechali ze seriálu odejít. Stane se to snad i Anetě?

Diváci doufají, že to tak nebude. Její životní příběh mají rádi a chtěli by, aby zůstala.

Sexy herečka Aneta Krejčíková má 'hluboké oči'.Zdroj: Profimedia.cz

Sama Aneta by nerada ze seriálu odešla. Přeci jen jen to pravidelný a značný příjem do rodinného rozpočtu, což se jí bude s miminkem hodit. Ale sama ví, že si po porodu bude muset dát na čas pauzu. Asi bude muset v seriálu někam na čas odjet, aby se sžila s miminkem a pak se mohla aspoň částečně vrátit k natáčení.

Nebo rovnou "zapřáhne" svého potomka do natáčení a bude i před kamerou jejím miminkem?

Aneta Krejčíková o svých přednostech ví.Zdroj: Profimedia.cz

Spousty herečka zvládá mateřské povinnosti s hereckou kariérou. Nejenže se jim po práci stýská, ale složenky se neptají. Jejich zaměstnání není stabilní, takže se musí otáčet. Ale Aneta se na novou roli maminky nesmírně těší a doufá, že se jí povede starat se o miminko a občas si odskočit do Ulice, protože by o tu zajetou roli nerada přišla.

Uvidíme, jak se s neplánovanou situací scénáristi vypořádají. I sama Aneta je pořádně napjatá a doufá ve šťastný konec.

Aneta KrejčíkováZdroj: Profimedia.cz

Více ze života slavných lidí uvidíte v tomto videu:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů