Šip.deník.cz

Tereza Brodská: Plánuje návrat do seriálu ulice?!

Tereza Brodská
Tereza Brodská
Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Před více než rokem herečka Tereza Brodská (43) oznámila po šestiletém působení v nováckém seriálu Ulice definitivní konec. Zarmoutila tak diváky i své fanoušky. Její návrat navíc nebyl dosud reálný. Teď ale svitla naděje, že by Brodská mohla své rozhodnutí změnit.

Herečka Tereza Brodská před časem zmizela z nováckého seriálu Ulice. Svůj odchod ale zvažovala velmi pečlivě. „Trvalo mi rok, než jsem dospěla k tomu, že chci zkusit něco jiného. Šest let je dlouhá doba a cítila jsem potřebu něco změnit,“ přiznala sympatická brunetka, proč se rozhodla „pohřbít“ televizní postavu Báry Jordánové.


Po jejím odchodu divákům zůstaly oči pro pláč a reálné šance na návrat oblíbené herečky byly blízké nule. Kdo zná Brodskou, tak ví, že své rozhodnutí příliš nemění.


Ovšem před několika měsíci si herečka poprvé zasteskla, že jí každodenní kolotoč natáčení chybí. „Nejsem zvyklá lelkovat. Po práci jsem přímo hladová,“ uvedla tehdy. Šlo o první signály naznačující, že o svém comebacku uvažuje.


A to se teď potvrdilo! Jedna z nejpracovitějších hereček o návratu skutečně přemýšlí. Vše ale záleží na scenáristech. „Práce mám pochopitelně hodně. Co se týká Ulice, tak ten seriál je moje srdeční záležitost. A můj návrat? Proto, abych se vrátila, by v seriálu musela vzniknout hodně silná dějová linka,“ řekla Šípu PLUS herečka.


A její slova by mohla být především pro scenáristy velkou výzvou. Není žádným tajemstvím, že právě účast Brodské v seriálu byla magnetem na diváky. Teď záleží, jak se ke slovům herečky tvůrci seriálu postaví. Není tak vyloučeno, že se třeba v příštím roce diváci návratu Báry Jordánové skutečně dočkají.

Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů