Šíp.deník.cz

Není mi hej ani fyzicky, ani psychicky: Tereza Brodská skončila podruhé na sále

4 fotografií 4
Tereza Brodská
Tereza Brodská
Zdroj: Profimedia
Tereza Brodská skončila letos již podruhé v péči lékařů Herečka se snaží brát situaci s humorem Brodskou již delší dobu trápil žlučník Tereza Brodská s maminkou Janou Brejchovou
Sdílej článek:

Tereza Brodská již podruhé v tomto roce skončila v péči lékařů. Herečku upoutaly na lůžko bolesti žlučníku a musela být znovu operována. Po zákroku se hvězda ozvala svým fanouškům na Instagramu a okomentovala diagnózu s humorem sobě vlastním.

Tereza Brodská vyděsila své nejbližší i fanoušky, když se ozvala na Instagramu z postele po operaci žlučníku.

"Čtvrtej den v posteli, žlučník v p*deli, knihy přečtený. A už bych teda ráda z tý postele vypadla," napsala herečka k selfie v noční košili. Letos už přitom stejný zákrok jednou podstoupila.

"I když mně fakt není hej ani fyzicky, ani psychicky, důležitý je si uvědomit, že spousta lidí je na tom daleko hůř a člověk se vlastně nemá rouhat! Takže jak říká Eva Holubová: Koutky nahoru," dodala optimisticky dcera slavné herecké dvojice Jany Brejchové a Vlastimila Brodského. 

Pořád mi ubírají orgány

"Říkala jsem kamarádce: Holka, mně pořád ty orgány ubíraj a ubíraj. A ona na to: Aspoň nemusíš hubnout," zavtipkovala Tereza Brodská, která se snaží brát situaci s humorem.

Herečka je prý ráda, že stihla před operací dotočit rozdělané projekty. "Dík, žlučníku, že jsi mě nechal dotočit seriál. Jinak jsi byl hajzl," směje se hvězda.

Brodské pak v komentářích vyjádřily podporu kolegyně z branže, které též mají se stejnou diagnózu zkušenosti. "Jo, se žlučníčkem jsem si také užila, ale zkrotila jsem ho," napsala například herečka a dabérka Tereza Bebarová a ozvala se také Alice Bendová. "Já už ho mám pryč a je to mnooohem lepší, můžu se víc přežírat," podržela svou kamarádku.

"Terezko, držím moc palce. Drž se, statečná holčičko! Jsi aspoň doma? Ať ti je už dobře," nechala se slyšet Eva Holubová, kterou Brodská zmínila v příspěvku jako generátora dobré nálady. Nezbývá než Terezce popřát mnoho zdraví a snad už si trable se žlučníkem vybrala na dlouho dopředu.

Tereza Brodská skončila již podruhé na operačním sále

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů