Šíp.deník.cz

Tereza Kačerová se ráda svléká: Poslední láska Aviciiho řídila nahoře bez

4 fotografií 4
Tereza Kačerová
Tereza Kačerová
Zdroj: Profimedia
Nebojí se zvěčnit nahá. Na sociálních sítích provokuje. Byla poslední partnerkou DJ Aviciiho.
Sdílej článek:

Česká modelka Tereza Kačerová, která trvale žije v Kalifornii, ráda ukazuje své dokonalé tělo na sociálních sítích. Někdejší partnerka zesnulého DJ Avicciho svým fanouškům poskytuje množství fotografií, ze kterých se pánům tají dech. A není divu. 

Kráska Tereza Kačerová se živí jako modelka, do povědomí širší veřejnosti se ale dostala spíše jako poslední partnerka švédského DJ Aviciiho, který si v dubnu 2018 sáhnul na život. O jejich vztahu neměl dlouho nikdo ani ponětí a dvojici se jej podařilo úspěšně tajit. Modelka pak s informací, že s Aviciim tvořila pár, přišla až týden po jeho smrti. 

Život bere s lehkostí

Po smrti své lásky se Tereza Kačerová stáhla a prožívala nesmírně smutné období. Z toho se ale podle všeho úspěšně dostala. Na sociálních sítích často sdílí radostné snímky se svým synem, kterého má z předchozího vztahu a kterého jí pomáhal vychovávat zmíněný DJ, a také se chlubí svým dokonalým tělem. Leckdy jsou přitom její fotky až neuvěřitelně smyslné a modelka se na nich nebojí ukázat ani nahoře bez. 

„Tahle nálada dost dobře ukazuje, jak na tom ve svém životě momentálně jsem,” napsala kráska například k fotografii, na které stojí v titěrných šortkách, ňadra si zakrývá dlaněmi a do toho jí zdobí obrovský úsměv. 

Pokochání pro další účastníky provozu

Na jiném snímku je zase Tereza zvěčněna bez trička a podprsenky, zatímco řídí své auto. Rozhodnutí šoférovat nahoře bez zdůvodnila tím, že jí bylo velké horko a nechtěla si na sebe brát propocené triko z předchozího dne. Pánové, kteří tedy kolem Terezy projížděli, museli mít jistě radost. 

Tereza si ze sebe zkrátka umí udělat legraci a všechno bere s nadhledem. Nedělá jí dokonce ani problém se zvěčnit na toaletě během vykonávání potřeby. Podivným snímkem ovšem chtěla pouze ukázat, jak je na ní pes, kterého hlídá kamarádovi, závislý a sleduje ji na každém kroku. Proto si ustlal vedle záchodové mísy. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů