Šíp.deník.cz

To je síla: Anife Vyskočilová UKÁZALA to, co doma obvykle vídá jen její přítel!

5 fotografií 5
Anife Vyskočilová s přítelem Vernesem Cosabicem mnoho času netráví.
Anife Vyskočilová s přítelem Vernesem Cosabicem mnoho času netráví.
Zdroj: Archiv
Anife Ismet Hassan Vyskočilová měla co dělat, aby udržela ňadra tam, kde mají být. Anife Ismet Hassan Vyskočilová měla co dělat, aby udržela ňadra tam, kde mají být. Anife Ismet Hassan Vyskočilová měla co dělat, aby udržela ňadra tam, kde mají být. Anife Ismet Hassan Vyskočilová měla co dělat, aby udržela ňadra tam, kde mají být.
Sdílej článek:

To je ale žena! Anife Ismet Hassan Vyskočilová (41) má snad čím dál větší vnady a rozhodně se je nebojí předvést. Mrkněte, jak naposledy muselo její tílko bojovat, aby přednosti své majitelky udrželo. 

Orientální tanečnice a nyní i podnikatelka Anife Vyskočilová je velmi společenský člověk. Kde se objeví, tam se skvěle baví. Na bonton nehledí a případné trapasy přechází s úsměvem. Příliš rozpustilá se prý zdá být dokonce i své vlastní rodině.  

"Vůbec se se mnou nechtějí ukazovat. Nešli dokonce ani na otevírací párty mojí restaurace," smála se Anife na jednom z VIP večírků, kde jí ale hned padla do oka prezentace přírodních antidepresiv. Patrně ji napadlo, že vezme několik lahviček právě své rodině, aby se příbuzní pro příště zbavili stresu a na nějaký ten večírek ji doprovodili. 

Nakonec si odnesla kromě žlutých tabletek "na pohodu" i modré na spaní. Možná, že kdyby oboje měla už za dob svého manželství s Ivanem Vyskočilem, byla by vdaná doteď. Ivan se totiž nechal slyšet, že to, jak je "držkatá", před ním do svatby tajila. Takže později by mu sem tam nějaké ty Happy pills nebo Happy dreams rozhodně přišly vhod. Dost možná si je tedy sympatická jižanka odnesla právě pro svého současného partnera.

Ten bude ale patrně antidepresiva potřebovat už ve chvíli, kdy uvidí fotky, na kterých si Anife rozverně sype pilulky do svého proklatě, ale proklatě hlubokého dekoltu. Černé tílko málem ani neudrželo obří vnady, které se draly na světlo světa. Na fotkách navíc vypadají její ňadra ještě větší než obvykle.

Že by se Anife snad rozhodla pro další plastickou operaci? Sama sice nic nepřiznává, ale vy se můžete mrknout do naší galerie a sami zhodnotit současnou situaci. 

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů