Šíp.deník.cz

To je změna: Mrkněte, koho Aleš Háma "VYŠOUPNUL" z oblíbeného pořadu!

4 fotografií 4
Aleš Háma s manželkou
Aleš Háma s manželkou
Zdroj: Tilen Vajt
Aleš Háma je oblíbený moderátor Ondřej Sokol a Aleš Háma jsou oblíbenou moderátorskou dvojicí Aleš Háma a Jakub Wehrenberg Aleš Háma patří mezi naše nejoblíbenější moderátory
Sdílej článek:

Aleš Háma (41) získal nový kšeft. Bude moderovat soutěž, která byla na České televizi léta oblíbená. 

Soutěž Hodina pravdy se stala hitem televize a lidé si už navykli i na jejího moderátora Petra Svobodu. Ten však nové díly moderovat nebude. 

V nové podobě a s novým moderátorem Alešem Hámou se na obrazovky České televize vrací oblíbená zábavná show. Rodinné týmy, ale i skupiny přátel či spolupracovníků v ní budou soutěžit o atraktivní ceny dle vlastního výběru. Poprvé již v sobotu 28. února.

„Na Hodině pravdy mě nejvíc baví hravost tohoto pořadu," říká moderátor Aleš Háma. „A vždycky mě fascinovaly rodiny, které našly tu odvahu a šly do toho. Líbilo se mi i to, že pokud někdy soutěžící nedokázali zadaný úkol splnit, nebrali to tragicky a bylo vidět, že si užívají spíš tu hráčskou stránku věci a že tedy ten hmotný motiv nebyl primární."

Podstatou Hodiny pravdy budou opět dovednostní a vědomostní úkoly, přičemž každý tým bude mít týden na to, aby se v zadaném úkolu, který mu byl představen první natáčecí den, zdokonalil. Jejich snažení budou po celý týden zaznamenávat kamery. Ve studiu pak jeden z členů týmu bude muset předvést, zda zadaný úkol zvládne a zda tím pro celý tým vyhraje vysněné ceny.

Novinkou budou též přihlášené týmy, soutěžící o ceny „pro někoho", které do pořadu přinesou charitativní přesah. V jednom z dílů tak budou například soutěžit vedoucí tábora, kteří se rozhodli vybojovat ceny dětem, které k nim na tábor jezdí. Mezi soutěžícími v prvních dílech ale uvidíme mimo rodinných týmů i týmy spolupracovníků, spolužáků nebo učitelek z umělecké školy.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů