Šíp.deník.cz

Tohle si herec Jan Skopeček nezasloužil! Umírá steskem po své LÁSCE A SVOBODĚ

Jeden z našich nejstarších herců Jan Skopeček byl ještě donedávna plný vitality a života. Jenže když mu po šedesáti letech manželství zemřela jeho osudová žena Eva Tichánková, tak to začalo jít s umělcem z kopce. I když si v životě prošel opravdovým peklem kvůli válkám, nic to nebylo proti tomu, co zažívá "na stará kolena". Měl rezignovat na život!

1 / 20
Ještě nedávno byl samostatný.

Ještě nedávno byl samostatný.Zdroj: Profimedia.cz

Herec už bohužel moc radosti ze života nemá. I když ho potěšilo státní vyznamenání.

Letos mu prezident Miloš Zeman udělil státní vyznamenání.Zdroj: Profimedia.cz

Hvězda seriálu Tři muži v chalupě si zoufá a pomalu se prý už i loučí se životem. Herec si toho prožil opravdu mnoho, kdy mu hrozil koncentrační tábor, nakonec ale druhou světovou válku přežil, okupaci Rusy či drsný komunistický režim.

Na život nikdy nezanevřel, i když k němu byl občas krutý.

Rád by ještě poznal, co je to láska.Zdroj: Profimedia.cz

Nic herce Jana Skopečka nedostalo na kolena. Vždycky si udržel nadhled a optimismus, že přeci bude lépe. Možná i proto, že věřil v dobré konce, tak mu vydrželo manželství s kolegyní Evou Tichánkovou. Mezi herci jinak byly rozvody jako na běžícím pásu.

Ale její odchod nesl velmi těžce.

Přátelé na něj nezanevřeli.Zdroj: Profimedia.cz

Ale Eva s Janem se k sobě po celá léta chovali s respektem, hluboce se milovali, a když se jim nedařilo, tak je to ještě více semklo. O to ale větší bolest zažil, když ho milovaná manželka navždy opustila. Nevěřil, že po šedesáti letech společného života zůstane navždy sám.

Miluje společnost, ale teď žije v domově důchodců a mezi své známé se nedostane.

Ví, že už se domů nevrátí.Zdroj: Profimedia.cz

Chtěl se o sebe postarat, nechtěl být nikomu na obtíž, tudíž dál žil v bytě, kde strávil i poslední chvilky se svou ženou. Bohužel se ale ukázalo, že ten muž s velkým M také stárne a tu pomoc druhých potřebovat bude.

Cítí se sám jako kůl v plotě.

Cítí se být na světě sám.Zdroj: Profimedia.cz

Před rokem totiž doma upadl tak nešťastně, že si zlomil žebro. Sám si musel zavolat záchranku. V nemocnici ho dali do kupy, ale poznali, že už ve svých letech není soběstačný, tak ho na chvíli dali na psychiatrii, ze které pak putoval do domova důchodců.

Nikdy si nemyslel, že by musel opustit svůj byt.

Chybí mu jeho manželka Eva Tichánková.Zdroj: Profimedia.cz

Herec tam vůbec nechtěl. Miloval totiž svou svobodu a byt, kde žil s Evou a mohl tak na ní neustále vzpomínat. Jenže ho vytrhli z jeho milovaného prostředí, kde se cítil doma. Bohužel ale nebylo zbytí. Nikdo se mu nemohl v jeho bytě věnovat.

Už potřeboval pomoc čtyřiadvacet hodin denně.

V domově důchodců se o něj starají, ale ta jeho bohémská duše trpí.Zdroj: Profimedia.cz

Jeho dcera Marie dělá asistentku svému francouzskému manželovi, který je filmař. Ani kvůli tátovi se zpět do Prahy přestěhovat nemůže. A herci se do Francie nechce. „Prý potřebuju už dozor čtyřiadvacet hodin denně. No jo, asi jo. Navíc už téměř nevidím,“ řekl deníku Aha! herec, který se se svým smutným osudem snažil poprat.

Hlavně práce a přátele ho udržovali při životě, rád byl s nimi ve společnosti.

Miluje společnost.Zdroj: Profimedia.cz

Jenže to vypadá, že si v domově moc nezvykl, i když si tam měl najít novou lásku. Jenže se mu stýská po starém životě, kdy si všechno dokázal obstarat sám. Chybí mu i místo, kde žil s Evou a kde mu bylo tak dobře.

Stále vzpomíná na svou zesnulou manželku.

Ví, že už se domů nevrátí.Zdroj: Profimedia.cz

Prý už mu chybí ta chuť do života. I když letos získal od prezidenta republiky ocenění, tak ani to ho tolik nepotěšilo. Má to jít s hercem z kopce a lidé v jeho okolí se obávají, že svůj život tak trochu vzdává. Pořád ale doufají, že chytne další dech a všechny ještě překvapí.

O dalších hvězdách českého showbyznysu se více dozvíte v tomto videu:

Zdroj: šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů