Šíp.deník.cz

Tomáš Zástěra se chlubí krásnou přítelkyní: Lidé ho napomínají za jeho chování

4 fotografií 4
Tomáš Zástěra s přítelkyní
Tomáš Zástěra s přítelkyní
Zdroj: Profimedia
Tomáš Zástěra se pochlubil půvabnou přítelkyní. Seznámili se přes internet. Tomáš Zástěra si své soukromí hlídá.
Sdílej článek:

Zamilovaný moderátor Tomáš Zástěra se nové krásné přítelkyně nemůže nabažit a o lásku se rozhodl podělit i se svými příznivci, kterým svou vyvolenou ukázal už na dvou snímcích. Novější fotografie ovšem fanoušky dost zarazila a vzali sekci komentářů útokem. 

Moderátor Tomáš Zástěra v posledních týdnech jen září a není se čemu divit. Sympaťák, který kromě práce na Evropě 2 zazářil například také v reality show Survivor, je totiž už nějaký ten pátek zamilovaný až po uši. Se svou krásnou přítelkyní se poprvé ukázal na předávání cen Český slavík. Teď ji svým příznivcům ukázal i z jiné stránky. 

Jen tak halabala

Tomáš Zástěra vzal svou partnerku, jejíž jméno zatím veřejně neprozradil, k rybníku, kde se v teplákách společně zvěčnili během polibku. „Před týdnem na Slavíka v gala, dnes u rybníku jen tak halabala,” napsal moderátor k romantickému snímku, na kterém ovšem jeho sledujícím jedna věc neseděla. Vadilo jim totiž, že namísto toho, aby Tomáš svou lásku pořádně obejmul, měl ruce v kapsách. 

„Ruce z kapes a obejmi ji!” napsal jeden z komentujících. „Ježiš, chlape, ruce ven a chyť ji za pas, ne?” přidal se další. A podobných reakcí se objevila celá řada. Tomáš Zástěra ale rychle přispěchal s vysvětlením. „Ale tak to není. Pozorný detektiv při bližším pohledu zjistí, že druhou rukou objímám pod kapucí,” uklidňoval všechny se smíchem moderátor. 

Podrobnosti tají

Jak dlouho Tomáš Zástěra s neznámou kráskou randí, není jasné. V rozhovoru pro TN.cz ale uvedl, že se seznámili na sociální síti, kam mu brunetka poslala srdíčko. Jinak si ovšem moderátor své soukromí přísně střeží a málokdy informuje o tom, co se v jeho životě děje. A to se pochopitelně týká i jeho partnerského života. Naposledy přítelkyni přiznal před čtyřmi lety, kdy tvořil pár se svou kolegyní Katkou Říhovou. S novou, prozatím veřejnosti neznámou partnerkou, tak musí být jeho vztah opravdu vážný, když se rozhodl jít s kůží na trh. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů