Šíp.deník.cz

Dva vítězové Tváře: Fanoušci Gránského se bouří, měla Holišová protekci?

6 fotografií 6
Tvoje tvář má známý hlas
Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: Instagram
V porotě Tváře zasedl mimo jiných také Marek Lambora. Hana Holišová není u fanoušků příliš oblíbená. Eva Burešová je umělkyní tělem i duší, role porotkyně si naplno užila. Eva Burešová měla nelehký úkol vybrat vítěze Tváře.
Sdílej článek:

Tvoje tvář má známý hlas s podtitulem šampioni skončila a k překvapení diváků vybrala porota hned dva vítěze. To se ale fanouškům pořadu nelíbí a naznačují, že vyhrát měl jen Gránský.

Tvoje tvář má známý hlas patří k nevíce oblíbeným pořadům u nás a proto se diváci dočkali již osmé řady po sobě. Tentokrát ale kvůli covidu nešlo o tradiční formu soutěže, ale utkali se vítězové předchozích řad.

Osmý ročník Tváře spojil bývalé šampiony z dřívějších ročníků a z nich porota, ve které nechyběly například hvězdy Slunečné Eva Burešová a Marek Lambora, vybrala vítěze.

Nakonec se stala nečekaná věc a na prvním místě se sešla Hana Holišová s Davidem Gránským!

Gránský i Holišová byli z vítězství na měkko

"Jsem sakra dojatý, ale ne z toho vítězství, protože já ten pořad prostě miluju, baví mě na tom ta férovost, a tohle je toho důkazem," neskrýval své nadšení David Gránský, který se o první místo ve finále musel podělit s Hanou Holišovou a vůbec mu to nevadilo.

"Strašně moc chci poděkovat úplně všem, svým blízkým za obrovskou podporu a trpělivost, vám za neuvěřitelnou atmosféru, něco krásného jsme zažili a já jsem za to strašně vděčná, doufám, že se aspoň trocha z toho, co jsme tady zažili, přenesla i na televizní obrazovky," svěřila se Holišová po skončení pořadu.

Fanoušci Gránského zuří, měla Holišová protekci?

Ačkoliv samotní soutěžící dělení hlavní výhry nijak neprožívali, fanoušci soutěže s touto situací mají problém. V komentářích lidé často naznačují, že Holišová dostala první místo díky protekci z TV Nova.

"Vítěz byl vždy ve všech řadách jeden. David Gránský byl nejlepší a paní Holišovou protlačila Nova, jelikož je její tváří v nekonečně nekonečném seriálu. Ona se na výhru třásla od začátku," opakuje se často v diskuzích podobný názor.

"Holišová je "hvězda" Novy a Gránský je z Primy, museli být dva vítězové," domnívají se televizní diváci. Negativních názorů na výkony herečky v soutěži rapidně přibývá, stále se ale najdou i tací, kteří jsou s výsledkem hlasování spokojeni. 

Letošní ročník vyhráli hned dva vítězové.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů