Šíp.deník.cz

Zázračné zlepšení stavu Týnuš Třešničkové! Rány se hojí neskutečně rychle!

Týnuš Třešničková je už přes půl roku uvězněná v nemocnici v Turecku, kde se léčí ze svých vážných popálenin způsobené nehodou s ohněm v tamní restauraci. Její tělo je zasažené z třiceti procent, nejvíce oheň zasáhl vrchní část těla, obličej, dekolt a ruce. Youtuberka zatím stále neukázala obličej, její stav se ale velice rychle zlepšuje, což dokázalo poslední video, které sdílela se svými fanoušky, vypadá to, že už se brzy bude moct vrátit domů!

1 / 12
Týnuš Třešničková

Pro Týnuš, která se živila svým vzhledem byla nehoda obrovskou ránou a změnila jí ze dne na den celý život. Krásná modelka, která řešila každý den jen fotky na Instagram a měla život jako v bavlnce najednou musela změnit všechny své hodnoty.

Na nový vzhled si postupně zvyká, je v péči psychiatrů, díky kterým se jí podařilo překonat nejhorší chvilky depresí, které měla když se poprvé po nehodě viděla. Srovnat se s novým obličejem, který nejspíš nikdy nebude jako dřív byla náročná cesta, kterou ale mladá modelka zvládla na jedničku.

Motivací být pozitivní je i fakt, že se zranění poslední týdny až neskutečně rychle hojí!

Prodloužení pobytu neznamená nic špatného!

Týnuš TřešničkováZdroj: Instagram

Týnuš před pár dny vyděsila svoje fanoušky, když sdílela svůj nový pas s popisem, že je oficiálně turecká rezidentka. Jenže, neznamená to, že by se už domů nevrátila, jen bylo nutné prodloužit vízum, které platí pouze tři měsíce.

"Nebojte se, domů se brzy vrátím, jen bylo nutné požádat o prodloužení pobytu" napsala Třešničková. U fotky pasu byla i část popálené ruky, která se za jediný měsíc změnila k nepoznání. Léčba popálenin, která má být unikátní evidentně zabírá a je to neuvěřitelný rozdíl.

Za pouhý měsíc obrovský krok dopředu.

Týnuš TřešničkováZdroj: profimedia

Když Týnuš poprvé ukázala před měsícem své ruce, vzbudilo to různé reakce, většina lidí ale byla zděšená stavem, ve kterém jsou. Krvavé mokvající otevřené rány budili dotazy, jak asi vypadá její obličej.

Po měsíci ale už na nové fotce po jizvách nenajdete pomalu ani stopu, kůži má hladkou a ustoupila i zarudlá barva kůže.

Třešničková je v péči naprostých odborníků a léčba, kterou na ní aplikují je ojedinělá a v Evropě jí ani nikde neprovádí, je však vidět, že zůstat v Istanbulu byl výborný nápad, pokud vše půjde jako doteď, opravdu by se mohla vrátit brzy domu a to s minimálními následky.

Zlepšení dodalo Týnuš novou odvahu.

Týnuš TřešničkováZdroj: profimedia

Že se youtuberce daří o mnoho lépe, je vidět i na její náladě, poslední dobou mnohem více komunikuje se svými fanoušky a vždy je dobře naladěná. Na návrat domů se těší a podle všeho to už nebude dlouho trvat.

Týně se po domově už hodně stýská, chybí jí rodina a ačkoliv za ní jezdí sestra a v nemocnici má neustále asistentku, se kterou má skvělý vztah, často se cítí sama.

Budeme držet všechny palce, aby se vrátila co nejdříve domů a mohla se předvedla v plné párádě i pro své fanoušky, kterým také začíná chybět, tak snad nový pas nebude muset využívat moc dlouho…

Krásná Týnuš se dříve živila obličejem, nehoda pro ní byla hroznou ránou.

Týnuš TřešničkováZdroj: Instagram

Brzy se snad vrátí domů do Čech.

Týnuš TřešničkováZdroj: Instagram

Díky nové léčbě by mohla odejít jen s minimálními následky.

Týnuš TřešničkováZdroj: Instagram

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů