Šíp.deník.cz

Nejdivnější věc, co jsem kdy viděl! Pilot z UFO nahrávky promluvil

V letech 2017 a 2018 se na veřejnost dostaly nahrávky, kde je zachyceno setkání stíhaček s neznámými objekty. Ty se ve vzduchu pohybovaly obrovskou rychlostí. Americké námořnictvo potvrdilo, že nahrávky jsou pravé a dodalo, že veřejnost je spatřit rozhodně neměla. Bývalý americký pilot pak nevšední setkání přiblížil v dokumentu pro Vice News.

1 / 12
David Flavor, vesmír, UFO

O neznámé objekty se sice jedná, ale na mimozemšťany se netěšte. Námořnictvo potvrdilo, že se jedná o UAP (Unidentified aerial phenomena – neidentifikovaný vzdušný fenomén). Uniklá videa se okamžitě stala senzací. První video je z roku 2004. Piloti tvrdí, že se jedná o tvar bonbonu jako Tic Tac, který byl schopen nahnat výšku až 25 kilometrů a pak klesat až nad hladinu oceánu. Nahrávky zveřejnila ufologická společnost To the Stars Academy of Arts a deník The New York Times.

První nahrávku tehdy pořídil David Fravor, který je dnes již bývalým pilotem amerického námořnictva. „Předměty byly bílé, podlouhlé a směřovaly na sever. Pohybovaly se velice nepravidelně, jako když si házíte s pingpongovým míčkem o zeď,“ popsal incident v roce 2017 CNN. Jakmile se k tomu snažil letounem dostat, za dvě sekundy to bylo pryč. Obšírněji to pak popsal v dokumentu pro Vice News.

Co ve skutečnosti viděl David Flavor? 

Polární záře vyfocená z vesmíru. Zdroj: Youtube

„Pamatuji si to, bylo čisté nebe, žádný vítr a ty pohybující se předměty přede mnou. Říkal jsem si, že to není helikoptéra, nemělo to pohon ani křídla. Najednou se to šíleně zrychlilo a zmizelo. Byla to nejdivnější věc, co jsem v životě viděl,“ řekl David Flavor a naznačil, že o publicitu nestojí.

Může jít o mimozemskou civilizaci 

Vesmírné okoZdroj: instagram

„Chápu tu fascinací lidí jevem UFO, ale jen do té doby, dokud mě nechají být. Nejsem ten typ člověka, co by o tom musel pořád mluvit. Tam nahoře je hodně věcí, o kterých nevíme,“ dodal. Do hledáčku médií by se jistě nikdy nedostal, kdyby záběry zůstaly hezky pod pokličkou.

Vesmír skrývá hodně tajemství 

Vesmírný kolotočZdroj: instagram

„Videonahrávky nikdy nebyly určeny pro veřejnost,“ uvedl pro CNN mluvčí amerického námořnictva Joe Gradisher. Je potřeba říci, že americké námořnictvo nechtělo videa utajit kvůli výskytu podivných jevů. Před vypuštěním do světa musí videa schválit experti, aby na nich nebyly vidět utajované informace o samotných stíhačkách.

Šlo o UFO?

Podle jedné verze byla záhadná koule pozůstatkem vesmírné družice. Zdroj: Profimedia.cz

Další video je z roku 2015. Piloti v letounu F-18 zachytili objekt, ze kterého byli sami překvapení. „To je dron, kámo,“ říká jeden. „Pane bože, letí to proti větru,“ poznamenal druhý. Fandové teorií o mimozemšťanech ale budou zklamaní. Nejedná se o UFO, nýbrž o UAP, což je termín, který používají armády po celém světě. Oboje to de facto znamená to samé – neidentifikovatelný objekt. Termín UFO je však zprofanován a spjat s mimozemšťany a s tím piloti nechtějí mít nic společného. Často tak prapodivná setkání nehlásí, ale možná by měli. Co myslíte?

Zvláštních setkání je možná více než dost

Krásný příklad kontrastu mezi pozemskou hmotou a vesmírným nekonečnemZdroj: Šíp

Podívejte se na jednu z uniklých nahrávek 

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů