Šíp.deník.cz

Ups, udělala to znovu! Britney Spears se ZASNOUBILA, připravte se na svatbu!

Že jste o Britney Spears naposled slyšeli, když zešílela a oholila si hlavu? Patrně to byl jeden z nejzajímavějších momentů její kariéry. Posledních několik let ale o této popové princezně slyšíme pramálo. Jako matka dvou synů se už srovnala do latě a netropí skandály, věnuje se své hudbě, která se za ty roky moc nezměnila, snad se ve videoklipech a na vystoupeních víc svléká, ale to je všechno. Co její milostný život? Britney nedávno překvapila veřejnost super tajnými zásbnubami, o kterých nevěděli ani nejbližší přátelé. Ani my. Ani vy. Teď však víme vše.

1 / 13
britney Spears

Britney Spears se na vrchol své hudební kariéry dostala prakticky na jejím začátku. První singl Baby One More Time si prozpěvoval celý svět, školními chodbami zněly skřehotavé zvuky se slovy téhle podmanivé písně. Její kariéru čekal opravdu rychlý a okamžitý raketový vzestup. Najednou ji všichni milovali, děvčata chtěla být jí, chlapci by rádi byli s ní. Britney si právoplatně mohla říkat princezna popu, a kdyby Madonna tehdy zemřela, stala by se královnou.

 Ovšem začít kariéru už jako malé dítě (počítáme-li její první roky v televizi v pořadu Mickeyho klub) není snadné. Váš osobní život se stane veřejným majetkem, jste sledováni na každém kroku a každý přešlap je hodnocen jako šokující skandál. Britney Spears a Kevin Federline, manželství, vydrželo pouhé dva roky, zhodnotil celý svět jako jeden kolosální přešlap, nehledě na dvě děti, které z něho vzešly. Vše vedlo k onomu osudnému momentu, kdy si zpěvačka oholila hlavu a začala se opíjet. Britney se ale z minulosti dávno oklepala a nyní je na správné cestě. A vypadá to, že se brzy bude vdávat.

Pyšná matka

Britney Spears trpěla depresemi.Zdroj: Youtube

Titul popová princezna už moc aktuální není, zpěvaččina sláva se umírnila a na scénu přišlo nespočet nových hvězd - Lady Gaga, Katy Perry nebo Taylor Swift - které ji v lecčem předčily. I tak se Britney celému světu zaryla do paměti jako ta nezbedná školačka, která to o přestávce pořádně rozjela.

Ty dny jsou nenávratně pryč a Britney i její fanouškovská základna vyrostly. Nejenom do výšky. Hudba bývalé popopvé princezny se možná nezměnila, zpěvačka díky svým dvou chlapcům, Seanovi a Jaydenovi, doopravdy vyrostla ve zodopovědnou matku, kterou vždy toužila být.

Uhranula spoustu mužů

Britney Spearsová a David LucadZdroj: Tilen Vajt

Její milostný život možná pokulhával, ale zpěvačka to nevzdávala. Postfederlinské období zahrnuje nespočet chlapů, kteří mohli hrdě prohlásit, že chodili s Britney Spears, žádný ale nemohl upřímně říct, že se zpěvačkou viděl budoucnost. Poslední přítel to však prohlásit může. Jmenuje se Sam Asghari a s Britney se velice milují.

Se Samem se Britney seznámila ve videoklipu k písni Slumber Party, kde nás tato blonďatá diva zvala na nezapomenutelnou přespávačku v jejím panství. Sam byl chlap, kterého se Britney snažila na svůdné tance a lehkou noční košilku ulovit. A povedlo se.

Permanentně šťastná

Britney SpearsZdroj: winto

Rok 2016 a pár ohlásil vztah. Fanoušci nemohli být radostí bez sebe, Sam vykouzlil na její tváři permanentní úsměv štěstí, bylo jen otázkou času, než pár ohlásí zásnuby.

Jak známe celebrity, obvykle se zasnoubí a vezmou do šesti měsíců od prvního rande, v případě Britney a Sama to tak nebylo. Hvězdný pár spolu chodil dva roky bez náznaku blížících se zásnub.

Tajné zásnuby

Britney SpearsZdroj: winto

A pak, úplně nečekaně, se Britney na pláži na Hawaii objeví se zásnubním prstenem na levé ruce. Fanoušci mohli tehdy zbořit internet komentáři a dotazy, co prsten znamená, zpěvačka ani její milenec se k tomu nijak nevyjádřili a nechali fanoušky na trní.

Září tohoto roku se delší odmlce Britney znovu ukázala na veřejnosti. Ve žlutém tričku a hnědých minišortkách si to kráčela ulicí. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ovšem opět světu neukázala svůj prsteníček, na jehož konci se skvěl krásný zlatý prsten.

Oba se moc milují

Britney SpearsZdroj: winto

Britney se i teď k prstenu nijak nevyjádřila, nepřestává však na Instagram a jiné sociální sítě sdílet zamilované fotografie s popiskami jako můj miláček, moje zlatíčko a podobně.

Může se očekávat, že vzhledem k mnoha nevydařeným vztahům teď Britney cítí, že tohle je konečně ono a bude se snažit svůj vztah se Samem neohrozit slávou a blesky fotoaparátů. Přidá se k neoznámenému a tajném zasnoubení i tajná svatba? Je to víc než pravděpodobné.

Kdo se tajně zasnoubil u nás?

Zdroj: Šíp
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů