Šíp.deník.cz

ÚTĚK OD JAROMÍRA JÁGRA: Rozdělilo hokejistu s Veronikou NENAROZENÉ MIMINKO?

Zdá se, že nad rájem se začínají stahovat mračna. Co by většina holek dalo za to, kdyby mohly být přítelkyní božského Jaromíra Jágra… Ale Veroniku Kopřivovou to podle všeho pořádně omrzelo! Už to nevydržela a od hvězdného hokejisty utekla!

1 / 22

Láska hokejisty s bývalou kadeřnicí byla hodně překvapivá, ale Veronika Kopřivová si Jaromíra Jágra omotala hodně rychle kolem prstu.

Pavlína má ke svému strejdovi opravdu hodně blízko.Zdroj: Instagram

Vypadala to jako láska z červené knihovny nebo možná spíš decentní variace oblíbené romantické komedie Pretty woman. Mladá, krásná, ale chudá holka se musela živit svým tělem, aby přežila (Veronika tančila ve strip klubu). Ale ve své hlavě pořád toužila po lásce a po muži, který jí zahrne luxusem a bude se k ní chovat jako k princezně.

A našla ho v nejslavnějším hokejistovi republiky. Z jejich příběhu by se mohla natočit tklivá telenovela, která nenechá jedno oko suché.

Hokejista je s modelkou šťastný.Zdroj: Instagram

Když už měla Veronika Kopřivová tančení u tyče plné zuby, ušetřila si na letenku a odletěla za velkou louži. To ještě netušila, že se právě na Floridě začne psát její vysněná pohádka. Když už na lásku téměř zanevřela, seznámila se s božským Jaromírem Jágrem.

Okouzlila ho svou mladostí, spontánností, ale také zdravým životním stylem a elánem.

Po dlouhé době se Veronika ukázala ve společnosti.Zdroj: Music club PRAH

Jejich seznámení mělo proběhnout na hokeji, ale lidé tvrdí, že to na něj sama Veronika ušila, protože si nevysnila jen nějakého prince, ale rovnou božského hokejistu. Ať to bylo, jak to bylo, jiskra nakonec přeskočila z obou stran.

Nejdřív jim lidé lásku nepřáli, na Veroniku vyplula její minulost, kdy tančila kolem tyče, ale je dvojici aféra ještě víc semkla.

Veronika si užívala, že byla středem pozornosti.Zdroj: Music club PRAH

Brzy se Veronika k novému partnerovi nastěhovala a začala plnit povinnosti jako každá druhá hokejová holka. Nevadilo jí to. Už konečně nemusela řešit peníze, mohla si užívat života, i když to vedle Jardy podle některých klepů také nemá být zrovna procházkou růžovou zahradou.

Jaromír své holky prý moc nerozmazluje, je údajně skoupý na peníze. Ale když už miluje, tak pořádně.

Nespustil z přítelkyně oči.Zdroj: Profimedia.cz

Podle blízkých známých z okolí Jágra má být sportovec chováním stále ještě spíše přerostlé dítě, které si rádo hraje, ale nechce řešit žádné povinnosti a závazky. Prostě všechno přehodil na partnerku. A o dětech či svatbě nechtěl prý ani mluvit!

Modelka si myslela, že jí to vadit nebude, vždyť žije s Jágrem. Ale asi se u ní přihodilo něco, co ji přimělo změnit názor.

Jarda měl i přes přítomnost slavných krasavic oči jen pro Veroniku.Zdroj: Profimedia.cz

I když bývalá modelka neustále přitakávala, že jí život jen ve dvou vyhovuje, že děti neplánuje a svatba pro ni není důležitá,  kdykoliv v ruce držela malé miminko, málem se jí draly dojaté slzy do očí a každý musel poznat, že by se také ráda stala brzy maminkou.

Modelka sice dělá, že je nad věcí, ale prý jí mateřství má hrozně hlodat v hlavě.

Chce ukázat, co by Jarda nového týmu mohl 'nabídnout'.Zdroj: Instagram

Možná si myslela, že k dítěti Jardu přemluví. Vzhledem k jeho věku a někdejším řečem o tom, že nemá syna, kterého by vedl, to byla ta schůdnejší varianta… Na svatbu radši zapomněla už od začátku, asi se spokojila s představou, že v hokejistovi přiživí nejdřív otcovské pudy. Jenže se mýlila víc, než si představovala. Jaromír upřednostňuje neustále hokej a děti ho stále ještě nezajímají.

Ani krása a oddanost Veroniky Jágra nepřesvědčily, aby s modelkou konečně založil rodinu.

Veronika moc tlačila na pilu.Zdroj: Profimedia.cz

Teď to vypadá, že Veronice došla trpělivost a práskla do stolu. Tři měsíce žila v Česku po Jaromírově boku, své plány přizpůsobovala jeho životnímu tempu a rozpisu zápasů a regenerací. Nechodili do společnosti, byli zavřeni doma, až to nakonec už bylo na Veroniku dost.

Probudila se v ní touha po svobodě, najednou se jí zachtělo cestovat, dostala touhu žit, nikoliv jen žít něčí život. Proto si sbalila kufry a odletěla do milované Ameriky, kde je jí nejlépe. Znamená to snad, že už s Jardou nepočítá do budoucnosti a radši bude cestovat a užívat si?

Do společnosti spolu už vůbec nechodí. Přitom Veronika je ráda mezi lidmi, ráda se baví. Ale to postarší hokejista už moc nechápe.

Ve společnosti se už spolu vůbec neukazují.Zdroj: Profimedia.cz

Krásná Veronika mlčí, jen dává na sociální sítě jednu fotku za druhou. Nikoliv své vlastní, jak měla vždy ve zvyku, ale krajiny, ve kterých právě je. Nemá snad náladu se fotit? U ní by to bylo vážně divné, ráda se předvádí. Ale možná je z celé situace smutná a nechce tu bolest ze smutného prozření, že vztah s Jaromírem možná nikam nepovede, sdílet s někým cizím.

Chytí se Jarda za hlavu a bude znovu usilovat o Verčino srdce? Nebo dá zase přednost pohodlnosti a hokeji?

Jarda nemá zrovna lehké období.Zdroj: Profimedia.cz

Více drbů ze života slavných se dozvíte v tomto videu:

unavailable_media_fill Omlouváme se, video již není dostupné.
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů