Šíp.deník.cz

Nerozluční přátelé Neckář a Kubišová: Oba skončili v nemocnici ve stejný den

5 fotografií 5
Marta Kubišová a Václav Neckář
Marta Kubišová a Václav Neckář
Zdroj: Profimedia
Marta Kubišová a Václav Neckář leží ve stejné nemocnici Zpěvačka se naštěstí dostala včas do péče lékařů Kubišovou po probuzení z narkózy zajímaly hlavně její nasmlouvané koncerty Marta Kubišová podstoupila zákrok, který jí zachránil život
Sdílej článek:

Václava Neckáře zradilo zdraví stejný den jako jeho kolegyni a letitou kamarádku Martu Kubišovou. Zpěvákovi se udělalo nevolno a skončil v Nemocnici Na Homolce, kde shodou okolností leží po operaci i Marta Kubišová.  

Zpěvačku Martu Kubišovou hospitalizovali minulý týden v noci ze čtvrtka na pátek. Zpěvačku postihla perforace neboli protržení tlustého střeva a po převozu do nemocice musela ihned na sál.

Podle deníku Blesk byla hvězda v ohrožení života a šlo doslova o minuty. Při této diagnóze je totiž naprosto klíčové podstoupit zákrok včas, jinak může dojít k celkové otravě organismu.

Kubišová se naštěstí po náročné operaci rychle zotavuje a srší optimismem. Jako první se po probrání z narkózy zajímala hlavně o své nasmlouvané koncerty a listopadové vystoupení v kině Lucerna. "Její první slova, potom co mi zavolala, byla: Petře, tu Noc s legendou a celé turné stíhám, nemusíte mít strach. Já jsem měl přitom strach o ni, a ne o turné," prozradil manažer zpěvačky Petr Větrovský v Showtimu na Primě. Zatímco celý národ řešil hospitalizaci Kubišové, o pár hodin dříve skončil v Nemocnici na Homolce Václav Neckář.

Brnění v prstech a ochrnutá ruka

Václavu Neckářovi se ve čtvrtek z ničeho nic udělalo nevolno. Zpěváka začaly nejprve brnět konečky prstů a následně nemohl hýbat prsty u jedné ruky, proto byl preventivně hospitalizován. V noci ze čtvrtka na pátek pak do nemocnice převezli i Kubišovou.

"Okamžitě jsem přestal myslet na sebe a dostal jsem o ni strašný strach, znovu se mi udělalo zle," svěřil se Neckář Blesku s tím, že se už nyní cítí o mnoho lépe a je v domácím léčení.

"Mě naštěstí pustili hned v pátek, prsty už nebrní a je mi fajn. Nevím, co to bylo. Teď se odhodlávám, že Martě zavolám. Možná až ale zítra, nechci ji rušit, ať má klid na zotavení se," dodal Neckář.

Neckář má o svou kamarádku veliké obavy

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout


 

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů