Šíp.deník.cz

Krásná slova: Magda Vášáryová před smrtí manžela poslala lidem zvláštní vzkaz

39 fotografií 39
Milan Lasica a Magda Vášáryová
Milan Lasica a Magda Vášáryová
Zdroj: Profimedia
Magda Vašáryová Magda Vášáryová Magda Vašáryová s manželem Milanem Lasicou si kvůli omezením předali vánoční dárky s příznivci a zástupci Jihomoravské komunitní nadace, která podporuje i regionální folklor a udržování tradice, na hranicích se Slovenskem u Lanžhota. Milan Lasica Július Satinský
Sdílej článek:

Ani si neuvědomila, jak nádherně a pro někoho možná i mrazivě budou její slova za několik málo hodin znít. Magda Vášáryová, vdova po slovenském herci a zpěvákovi Milanu Lasicovi, krátce před jeho posledním vystoupením, během něhož umělec skonal, napsala na sociální síti několik významných slov, kterým se po jeho smrti dostává mnohem hlubšího významu. 

Slovensko i Česko se vzpamatovává z náhlého úmrtí oblíbeného herce, zpěváka a baviče Milana Lasici, který v neděli zemřel přímo na jevišti před zraky diváků. „Byla to náhlá porucha srdečního rytmu. Byl jsem tam a dával mu resuscitaci. Dozpíval písničku, uklonil se a pak se sesunul k zemi. Několikrát se ale vrátil a pohnul očima, ale nezvládl to,” uvedl podle Novinek pro Denník N jeden z diváků, který byl celé události svědkem. 

Mrazivá slova manželky

Milan Lasica strávil velkou část svého života po boku své milované manželky Magdy Vášáryová a právě její vzkaz, který několik málo okamžiků před jeho posledním vystoupením napsala na sociální síti působí na mnohé až mrazivě. „A můj muž prý nejraději zpívá s vámi,” uvedla Vášáryová podle Blesku na internetu. 

A právě na pódiu, před zraky diváků, zemřel. „Dozpíval písničku Já jsem optimista v dobré formě, byla klaněčka asi dvakrát a najednou se pomalu sesunul k zemi. Párkrát se vrátil a hýbal očima, ale nezvládl to. Bohužel, je to pravda,” řekl ještě podle Blesku jeden z přihlížejících. 

Pohřeb jen pro rodinu

Nějakou dobu se spekulovalo o tom, že bude kvůli úmrtí Milana Lasici na Slovensku vyhlášen státní smutek. Podle slovenského webu Sme se na tom ovšem koaliční rady nedohodly. Sama rodiny si pak přeje pouze intimní obřad, kterého se budou moci zúčastnit jen nejbližší. „Rodina se rozhodla tak, že se to má konat v absolutně nejužším kruhu a to je třeba respektovat,” potvrdil zmíněnému webu výkonný ředitel Studia L+S a Lasicův dlouholetý spolupracovník Pavol Danišovič. 

V současné době není ani známo, kde se samotný pohřeb uskuteční. 

Milan Lasica byl nesmírně nadaným umělcem:

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů