Šip.deník.cz

Vdova Magda Vášáryová: Smutek ze skonu Milana Lasici zahání prací

39 fotografií 39
Milan Lasica a Magda Vášáryová
Milan Lasica a Magda Vášáryová
Zdroj: profimedia.cz
Magda Vašáryová Magda Vášáryová Magda Vašáryová s manželem Milanem Lasicou si kvůli omezením předali vánoční dárky s příznivci a zástupci Jihomoravské komunitní nadace, která podporuje i regionální folklor a udržování tradice, na hranicích se Slovenskem u Lanžhota. Milan Lasica Július Satinský
Sdílej článek:

Herečka Magda Vášáryová nemá na truchlení po zesnulém manželovi Milanu Lasicovi čas. Ten odešel na věčnost 18. července ve věku 81 let a herečka mu během tří dnů zorganizovala pohřeb. Nyní už je zpět v pracovním procesu. Navíc pro ni ženský spolek, jehož je členkou, připravil příjemné překvapení.

Možná byste si mohli myslet, že herečka Magda Vášáryová truchlí nad skonem svého manžela a brečí doma do polštáře, ale není tomu tak. Poté, co během tří dnů zvládla uspořádat tajný pohřeb, se zavalila prací. Prý je jí tak lépe!

Herec Milan Lasica, který skonal před pár týdny na pódiu divadla L+S, vnášel do lidských srdcí humor, lásku a poetično. Klapalo mu to i s manželkou Magdou Vášáryovou. Není tedy divu, že smutek po manželovi zahání prací. Na sociálních sítích je vidět, jak s vervou funguje ve spolku Živena, jehož je předsedkyní.

Herečka se angažuje v ženských spolkách

Navíc to není jediné prostředí, kde se herečka nyní často vyskytuje. Jde o ženský spolek Vesna, který začal fungovat po dlouhých 150 letech. 

„A začneme tím, že se Magda Vašáryová stane členkou nové správní rady,“ napsala na Facebook zakladatelka Kamila Zlatušková. Ta má ze spolupráce s legendární herečkou velkou radost.

Přesvědčilo ji, že má zkušenosti s politikou a také se orientuje v diplomatických kruzích. Spolek se chce totiž zapojit do struktury evropských ženských spolků. Živena, kde Vášáryová funguje, už je tam už dlouho a herečka doufá, že ji Vesna bude brzy následovat.

Je dobře, že poté, co odešel její životní partner, nezůstala sedět s rukama v klíně, ale snaží se zase fungovat. Herec odešel jako pán při děkovačce po představení. Selhalo mu srdce a bohužel nepomohla ani rychlá resuscitace.

Pohřeb zvládla zařídit v rekorním čase

„Ve jménu naší rodiny bych chtěla poděkovat všem lidem, kteří nám v tyto dny poslali množství kondolencí a podělili se s námi o osobní vzpomínky ze setkání s mým manželem,“ poděkovala všem vdova v tiskové zprávě.

Už za tři dny se konal pohřeb v bratislavském krematoriu. Na něj měli přístup jen ti nejbližší. Z Čech dostal pozvání jen jeden člověk, a to herec Bolek Polívka. Ostatní kolegové přání, že rozloučení proběhne v kruhu rodinném, naprosto respektovali.

Na Magdu Vášáryovou a Milana Lasicu se podívejte ve videu!

Zdroj: Youtube
Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Akční letáky

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů