Šíp.deník.cz

VĚČNĚ NADRŽENÝ princ Harry je posedlý hvězdami! Snoubenku brzy vymění za jinou!

Svatba prince Harryho a jeho partnerky Meghan Markle proběhla už před pár měsíci… Je ale otázkou, jak dlouho manželství vydrží? Z okolí zrzavého monarchy se začaly ozývat hlasy, že už teď ho krásná Američanka nudí. A že ji brzy vymění za jinou krásku ze showbyznysu, pro které má dlouhodobě slabost!  

1 / 16
Princ Harry vedle vybojované Meghan Markle nejspíš dlouho nevydrží.

O budoucnosti tvrdě vybojované lásky začaly mezi urozenými panovat pochyby, navíc se nedávno objevila kniha mapující Harryho milostné eskapády, která víru v jeho věrnost a schopnosti být dobrým manželem znatelně podkopala. „Dávám tomu vztahu tak rok nebo dva, víc spolu nevydrží,“ tvrdí jeden z palácových zdrojů.

„Harry neustále potřebuje flirtovat,“ podotýkají přátelé prince. „Nemůže si pomoct,“ říkají.

„Když vidí krásnou ženu, prostě se to v něm spustí,“ povídá se.

Princ Harry vedle vybojované Meghan Markle nejspíš dlouho nevydrží.Zdroj: Profimedia.cz

Právě neukojitelná touha po úspěchu u nádherných a slavných žen Harryho seznámila s Meghan. Vztah měl překvapivě dlouhé trvání, herečka se dokonce stala princovou manželkou. Jenže podle Harryho okolí už teď jede Meghan v Harryho pomyslném automobilu lásky na pouhé výpary – prostě ho už nudí!

„Ona ani není jeho klasický typ,“ všiml si přítel. „Harry vždycky randil s blondýnkami,“ připomněl vztahy s Chelsy Davy nebo Cressidou Bonas, „A Meghan je černovláska! Prostě ho tehdy jen ohromila skutečnost, že je známá herečka.“

Meghan MarkleZdroj: Profimedia.cz

„Harry je posedlý Hollywoodem, vším, co je s tím božským pozlátkem spojené,“ dodal kamarád. „Podle mnoha lidí, co ho znají, má na Meghan raději její slávu než ji samotnou.“

Zlé jazyky dokonce tvrdí, že Harry o svou snoubenku ztratil zájem ve chvíli, kdy se rozhodla pověsit na hřebík svou kariéru a plně se oddat společenským povinnostem královské rodiny.

Princ Harry a jeho přítelkyně Meghan MarkleZdroj: Profimedia.cz

„Meghan by se před svým nastávajícím měla mít na pozoru – nebo jí přílišná důvěra v jejich lásku zlomí srdce,“ upozorňuje informátor.

Harryho slabost pro známé tváře se totiž objevila mnohem dřív, než poznal hvězdu seriálu Kravaťáci.

Podle nové, šokující biografie, co o princi vyšla, nazvané „Harry: Život, Prohry a láska“ si Harry už dělal zálusk i na takovou hvězdu jako je Scarlett Johansson, se kterou to podle autorky knihy Katie Nicholl rozjel v londýnském nočním klubu Mahiki víc než by se dalo považovat za slušné.

V jiném večeru, který Harry trávil v oparu oslnění slavnou hvězdou, propovídal celou noc se zpěvačkou Madonnou.

Madonna.Zdroj: Youtube

Po zpěvačce Natalii Imbruglia měl zase loudit telefonní číslo, při setkání ho velmi uhranula i Cameron Diaz.

Cameron DiazZdroj: Youtube

Autorka knihy také připomíná, že ačkoli Harry jednou za čas uvízne ve vztahu, je dobře zmapovanou skutečností, že mu to nebrání otáčet se za jinými sukněmi. Když chodil s Chelsy Davy a nebyla poblíž, byl Harryho život jedna dlouhá, nekonečná party. „A všem holkám, co tehdy poznal, vykládal, že je nezadaný,“ tvrdí autorka knihy.

V době tehdejšího vztahu prý Harry podváděl Chelsy s číšnicí, kterou si chtěl dokonce na noc přivést do paláce. S jinou dívkou ho nachytali doslova in flagranti.

Harry se vrhl na jednoho z kumpánů a lačně mu sál bradavku.Zdroj: Šíp

Po těchto událostech došla Chelsy se zlobivým princem trpělivost a přišel rozchod.

Chelsy DavyováZdroj: Profimedia.cz

V podstatě stejně dopadl i Harryho vztah s Cressidou Bonas…

Harryho snoubenka CressidaZdroj: Profimedia.cz

„A teď nejspíš něco podobného zažije i Meghan,“ bojí se Harryho přátelé. „Jak dlouho po svatbě mu asi bude trvat, než se vrátí ke starému způsobu života?“

Princ Harry a Meghan MarkleZdroj: Profimedia.cz

Už jste viděli milostnou scénu krásné Meghan?

Zdroj: Youtube
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů