Šíp.deník.cz

Vendula Pizingerová přiznává: Obavy o mimino jsou veliké!

Vendula Pizingerová nedávno oznámila, že se pouhé dva roky před padesátkou, stane potřetí matkou, a veřejnost tím doslova šokovala! Z nečekaného těhotenství je ale naprosto nadšená a věří, že je to dar od Boha! Radost však Pizingerové kazí veliké obavy o zdraví miminka!

1 / 12
Vendula Pizingerová

Vendula Pizingerová si před lety prožila velké trauma, ze kterého se dodnes nevzpamatoval,a a bolest v srdci si ponese už navždy!

První dcera Klárka se narodila Vendule s jejím tehdejším manželem Karlem Svobodou, bohužel ale se ale malá holčička kvůli zákeřné nemoci dožila pouze pěti let! 

Po ztrátě dcery se Pizingerová před dvaceti lety rozhodla založit nadaci Kapka Naděje, která dodnes úspěšně pomáhá nemocným dětem. I přes tragickou událost se však nyní před padesátkou rozhodla patronka známé nadace stát se znovu matkou! Má ale oprávněné obavy!

Pizingerová se samozřejmě obává o zdraví svého miminka.

Vendula PizingerovaZdroj: Profimedia

Když Vendula Pizingerová oznámila, že je v jiném stavu, u veřejnosti to vyvolalo vlnu zděšení. Mnoha lidem příjde věk nastávající maminky za hranicí a označují Pizingerovou jako nezodpovědnou ženu!

Pizingerová ale není zdaleka jediná v českém showbyznysu, kdo se rozhodla rodit ve věku "babiček". Před lety například Bará Basiková svému o patnáct let mladšímu manželovi porodila syna Teodora, tehdy jí bylo 46!

Bohužel méně šťastný příběh prožila Veronika Žilková, která v 45 porodila syna Melichara, už v sedmém měsíci ale našli chlapci vrozenou vadu. Po narození Melichar nedýchal a nakonec po půl roce zemřel, i přes obrovskou snahu lékařů! Pizingerová je zatím ze všech kolegyň nejstarší, a po ztrátě dcery má mnohem větší strach, aby vše proběhlo v pořádku!

Basiková nakonec roli matky zvládla i v padesáti.

Jsou úspěšné, ale o tu pravou lásku nemohou 'zakopnout'.Zdroj: Profimedia.cz

"Nemohla jsem tomu uvěřit a zároveň jsem měla strašný strach. Není mi dvacet, bude všechno v pořádku? Zvládnu to? Prostě desítky otázek. Ale pak jsem si řekla, že to tak má být a že si to prostě budu užívat," přiznala Pizingerová obavy.

Se svým manželem otěhotněla prý Vendula během dovolené ve Francii a jediné na čem jí nyní záleží, je samozřejmě zdraví miminka!

"Jsem těhotná čtyři a půl měsíce a s Pepou jsme moc šťastní. Teď je ale hlavní, aby bylo miminko zdravé," vyslovila patronka nadace své zbožné přání. I my za Šíp přejeme celé rodině hodně zdraví a lásky a hlavně, aby vše proběhlo bez komplikací!

Roky se věnovala nemocným dětem, teď se znovu sama stane matkou!

Vendula SvobodováZdroj: archiv šíp

Kromě dcery přišla Pizingerová v roce 2007 i o milovaného manžela Karla Svobodu. Spáchal sebevraždu.

Karel SvobodaZdroj: Šíp

Z mateřství má přirozeně obavy.

Vendula PizingerováZdroj: Profimedia.cz

Po boku Josefa Pizingera konečně našla štěstí.

Vendula PizingerováZdroj: Profimedia

Žilková také před lety přišla o syna…

Žilková s dětmaZdroj: profimedia

Zdroj: Jan Novák
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů