Šíp.deník.cz

Vendula Svobodová: TAJEMSTVÍ lásky k zajíčkovi! Co se stalo?

5 fotografií 5
Vendula Svobodová
Vendula Svobodová
Zdroj: Archiv
Naposledy si Vendula vyzkoušela svatební šaty v roce 2011 na módní přehlídce. Ředitelka charitativní organizace letos na dovolenou odcestuje s partnerem a synem. S přítelem Josefem tvoří pár rok a čtvrt. Karel Svoboda byl její první manžel.
Sdílej článek:

Vendula Svobodová (43) o svém novém příteli dlouho nechtěla otevřeně mluvit. Nejspíš proto, že je Josef Pizinger o šestnáct let mladší než ona a navíc syn její nejlepší kamarádky.

Až teď prozradila, že s ní její přítelkyně po začátku vztahu rok nemluvila a i její okolí poměru s mladíkem příliš nepřálo.

Vendula sama ale své lásce věří natolik, že ji srovnává se svým prvním manželem Karlem Svobodou. „U něj poprvé po letech cítím, že je osobností a egem roven Karlovi, i když je dělí téměř padesát let. Mnozí si o mně možná myslí, že jsem se pomátla, ale to je mi upřímně jedno," řekla prezidentka nadačního fondu Blesku s tím, že svatbě i dětem nechává volný průběh. Její slova ale svědčí o tom, že na rozdíl od svého předchozího manžela Patrika Auše má její současný přítel v jejím životě o dost pevnější pozici.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů