Šíp.deník.cz

Hysterický pláč a anděl: Veronika Kašáková a její syn měli autonehodu

4 fotografií 4
Veronika Kašáková
Veronika Kašáková
Zdroj: Profimedia
Veronika Kašáková je velmi půvabná. V minulosti experimentovala se svým vzhledem. Nyní je se sebou spokojená.
Sdílej článek:

Krásná modelka Veronika Kašáková má za sebou otřesný moment. Se synem Matyášem, kterému byla krátce po narození diagnostikována vzácná metabolická nemoc, byla na cestě do nemocnice, kde mu měl být sestaven speciální jídelníček. Jenže po cestě nabourala do jiného auta. 

Od narození syna Matyáška se snaží být nad věcí a nadávat na sobě emoce moc znát, někdy ale přijdou chvíle, kdy už zkrátka musí všechen smutek a zoufalství ven. Modelka Veronika Kašáková na začátku letošního roku přivedla na svět svého syna Matyáška, jenže namísto klasických maminkovských povinností musí řešit závažnější věci. Roztomilý Matyášek totiž trpí dědičným onemocněním metabolismu, a tak nemůže jíst takřka žádné bílkoviny. Modelka si tak musí dává velký pozor na to, čím svého maličkého krmí. Nyní se vydala do nemocnice, kde mu měl být sestaven jídelníček na míru, ale po cestě nabourala i se synem v autě. 

Poprvé v životě

Veronika Kašáková se o incidentu rozpovídala na Instagramu ve stories. A při její výpovědi na ní byla velmi znát únava i smutek. „Na dnešní den jsem se psychicky připravovala měsíc. Že se dozvíme, jak má Matyášek papat. A když už si to takhle hezky naplánujeme, rozjedeme se do nemocnice, plni očekávání, jak mu ten první jídelníček složíme, tak poprvé v životě nabourám,” popisovala hrůzný zážitek Kašáková s tím, že naštěstí nešlo o nic vážného. 

„Bylo to při rozjezdu a bylo to malé ťuknutí, ale jak jsem měla nervy na pochodu, tak jsem začala hystericky brečet. Naštěstí v autě, které jsem ťukla, seděl úžasný pán, naprostý anděl, kterého v první řadě zajímalo, jestli jsme v pořádku a pak až plechy,” promluvila o neznámém muži, který jí byl v nelehké chvíli určitě oporou. 

Jiný řidič tak ohleduplný nebyl

I tato malá nehoda však dokázala na chvilku zastavit provoz, což se nelíbilo jinému projíždějícímu řidiči, který na velmi rozrušenou modelku začal ještě křičet. „Pán, co stál za mnou, na nás nevěřícně řval, ať okamžitě ty auta někam odtáhneme a nezdržujeme ho v provozu. Tak jsem mu jen řekla, ať nás nechá být,” dodala ještě Kašáková a znovu prostřednictvím videa poděkovala muži, který se k ní ve velmi vypjaté chvíli choval nesmírně přátelsky a empaticky. 

V závěru se pak ještě vyjádřila k samotnému jídelníčku, který pro jejího syna v nemocnici sestavili. „Jestli mi ještě někdy někdo řekne, že je to jen dieta, a nebude to PKU maminka nebo PKU pacient, tak vás asi nakopu,” prohlásila vyčerpaně. 

Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů