Šíp.deník.cz

Veronika Kopřivová se zasnoubila, na ruce se jí třpytí luxusní prstýnek

5 fotografií 5
Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický
Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický
Zdroj: Profimedia
Veronika Kopřivová se bude vdávat Před Miroslavem Dubovickým randila modelka několik let s Jaromírem Jágrem Hokejista nebyla na rodinný život připravený Kopřivová je po boku Dubovického velice šťastná
Sdílej článek:

Veronika Kopřivová se na Instagramu pochlubila radostnou novinkou, chystá se další hvězdná veselka. Modelka se zasnoubila se svým partnerem a otcem své dcery, Miroslavem Dubovickým.

Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický na Instagramu oznámili krásnou zprávu. "22. 2. 2022 vstupuji do nové aliance, aliance Dubáků! #ano," pochlubila se modelka fotkou se zásnubním prstenem.

Kopřivová a Dubovický tvoří pár od roku 2019, předtím randila modelka několik let s Jaromírem Jágrem. Loni v květnu se dvojici narodila dcera Ella a nyní se rozhodly hrdličky svůj vztah posunout na další úroveň svatbou.

Čerství snoubenci sice v minulosti zažili krizi a Kopřivová dokonce mluvila o rozchodu, nakonec se jim ale podařilo vztah slepit a po narození dcery je mezi nimi opět vše zalité sluncem.

Magické datum

Kopřivová s Dubovickým zvolili pro svůj speciální den magické datum. 22. 2. 2022 je totiž takzvaný palindrom, lze jej číst v libovolném směru (zprava doleva nebo zleva doprava). Další takové datum nás čeká až za 8 let, a to 3. února 2030.

Magičnost data ale zde doplňuje navíc rekordní počet dvojek, kterého se dočkáme až za dvě stě let. 

Dvojky jsou v numerologii brány za symbol partnerství a propojení, Dubovický a Kopřivová tak mají veliké šance, že jejich vztah vydrží až navěky.

Kopřivová řekla Dubovickému ano

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů