Šíp.deník.cz

Veronika Žilková se vyjádřila ke vztahu dcery Agáty: Je Soukup dobrou partií?

5 fotografií 5
Veronika Žilková
Veronika Žilková
Zdroj: Profimedia
Agáta Hanychová tvoří pár s Jaromírem Soukupem. Dali se dohromady během natáčení. Agáta je nyní prý velmi šťastná. Vydrží její nový vztah?
Sdílej článek:

Modelka Agáta Hanychová před pár dny šokovala značnou část svých fanoušků, když potvrdila, že tvoří nový pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Někteří z jejích obdivovatelů se následně na sociální síti rozhořčovali nad tím, koho si tentokrát maminka dvou dětí vybrala. Jiní jí ale na druhou stranu lásku přejí. Jak jejího nového partnera vnímá její matka Veronika Žilková?

Ve vodách českého šoubyznysu se nedávno zrodil nový pár, který tvoří modelka a influencerka Agáta Hanychová a mediální magnát a moderátor Jaromír Soukup. Informace byla pro některé až neuvěřitelná a Agáta od mnohých z řad svých fanoušků sklidila za výběr partnera pořádnou kritiku. A z nového vztahu dcery není podle všeho nijak unešená ani její matka Veronika Žilková. 

Pár slov mluví za vše

Veronika Žilková běžně nekomentuje soukromé životy svých dětí a touto cestou se rozhodla kráčet i tentokrát. Několik malých poznámek si ale přece jen neodpustila. „Nebudu komentovat vztah mediálního krále a královny,” reagovala s ironií v hlase na dotaz Blesku. „Jediné, co k tomu mohu říct, je, že se k sobě velmi hodí,” dodala ještě, přičemž její slova působila spíše sarkasticky. 

Nesmí vám uniknout

Soukup je z Hanychové úplně paf

Modelka a moderátor se dali dohromady během natáčení, kdy byla Agáta hostem ve dvou pořadech TV Barrandov, které Soukup moderuje. Jakmile se Agáta objevila ve studiu, Soukup začal koktat a skládal jí jeden kompliment za druhým. Modelka se přitom smála a bylo poznat, že si náklonnost miliardáře náležitě užívá. Slovo nakonec dalo slovo a zrodil se nový pár. 

Jakmile informace o jejich vztahu prosákla na povrch, Jaromír Soukup se ve svém pořadu VIP svět tetelil blahem a radoval se z toho, jaký poprask s Agátou způsobili. „Já jsem s Agátou obsadil dvě titulní stránky. Zdá se, že jsme zbourali ty internety a taky noviny,” řekl hrdě Soukup s tím, že mu kvůli Agátě volalo snad dvě stě novinářů, „pravděpodobně z celého světa”. „Jsem rád, že vás můj vztah zajímá, to svědčí o tom, že vám nejsme lhostejní. Pikantnosti se ode mě nedozvíte,” dodal ještě mediální magnát, který se jistě kvůli zvýšenému zájmu o svou osobu nezlobí. 

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů