Šíp.deník.cz

Žilková přiznala vážnou nemoc, bez odborné péče vše mohlo dopadnout tragédií

5 fotografií 5
Veronika Žilková
Veronika Žilková
Zdroj: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia
Veronika Žilková skončila v péči lékařů Matka Agáty Hanychové se blíže k diagnóze nevyjádřila Veronika Žilková teprve před pár dny dobrala léky Žilková má oporu ve svém novém partnerovi, Josefu
Sdílej článek:

Veronika Žilková během živého vysílání na Instagramu přišla se šokující zprávou. Herečka prý prodělala vážnou nemoc, kvůli které skončila v péči lékařů a dle jejích slov stačilo málo a vše mohlo dopadnout tragédií.

Veronika Žilková pravidelně cvičí se svými fanoušky na sociální síti v živém vysílání. Poslední týdny se ale herečka z neznámých důvodů přestala ozývat, což nyní vysvětlila v posledním videu. 

"Já jsem byla docela vážně nemocná a jsem moc ráda, že se mi to podařilo utajit. Byla jsem týden v nemocnici. Strašně děkuju vojenské nemocnici a mladému panu doktorovi, který mi zachránil život. Přišlo to ze vteřiny na vteřinu," svěřila se Žilková sledujícím.

Před pár dny prý dobrala všechny potřebné léky, na začátku týdne byla na kontrole a nyní už může pomalu začít cvičit. Herečka zároveň velice ocenila pomoc své sedmnáctileté dcery Korduly Stropnické, která jí byla v těžkých chvílích velikou oporou.

Byla jsem týden v nemocnici

Během svého pobytu v nemocnici nechala Veronika Žilková starost o dům i o čerstvě narozená štěňátka své fenky Coffie. "Taky jsem chtěla poděkovat Kordulce. V době, kdy jsem byla týden v nemocnici, tak se tady skvěle starala o štěňátka. K tomu přinesla nádherné vysvědčení, takže jsem na ni moc pyšná, že to všechno zvládla," pěla chválu hrdá matka, která se pomalu, ale jistě dává znovu dohromady.

Příchod nových psích kamarádů přitom herečka neplánovala, její fenka je ale dle jejích slov samé překvapení. 

"V lednu 2019 odletěla s Kordulkou do Izraele, v prosinci 2020 se vrátila do Čech, o Vánocích 2021 přišla o oko a o rok později, tedy dnes, jsme zjistili, že čeká šest štěňátek. Naděje má hluboké dno," napsala Žilková k ultrazvukovému snímku, díky kterému březost Coffie odhalila. 

Žilková promluvila o svých zdravotních problémech

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů