Šíp.deník.cz

Smutné období Žilkové: Rozchod po mailu, smrt maminky i vlastní život na vlásku

5 fotografií 5
Veronika Žilková
Veronika Žilková
Zdroj: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia
Veronika Žilková skončila v péči lékařů Matka Agáty Hanychové se blíže k diagnóze nevyjádřila Veronika Žilková teprve před pár dny dobrala léky Žilková má oporu ve svém novém partnerovi, Josefu
Sdílej článek:

Herečka Veronika Žilková to nemá v posledních měsících snadné. Poté, co ji opustil poslední manžel po mailu, musela pochovat maminku a začít řešit rozvod. Trápily ji i obtíže v těhotenství dcery Agáty a nakonec vše dopadlo tak, že v nemocnici skončila ona. Co se s legendární herečkou dělo a proč jí prý šlo o život?

Oblíbená herečka Veronika Žilková se na dva týdny odmlčela ze svého instagramového cvičení a její fanynky hned začaly spekulovat, co se s jejich oblíbenou divou děje. Ta nakonec vše vysvětlila a omluvila se, že nemohla cvičit, protože byla v nemocnici.

„Já jsem byla docela vážně nemocná a jsem moc ráda, že se mi to podařilo utajit. Byla jsem týden v nemocnici. Strašně děkuju vojenské nemocnici a mladému panu doktorovi, který mi zachránil život. Přišlo to ze vteřiny na vteřinu,“ prozradila Veronika na Instagramu.

Oblíbená herečka skončila v péči lékařů, dokonce šlo prý o život

Není se čemu divit, že herečka skončila v péči lékařů, její život je totiž v posledních měsících jako na horské dráze. Nejen, že ji opustil manžel a otec dcery Korduly, ale navíc jí to, že se k ní nehodlá vrátit, napsal mailem. To byste od otce svého dítěte nejspíš nečekali, i proto Veronika byla v šoku.

Následovaly problémy v těhotenství dcery Agáty, která čeká své třetí dítě s miliardářem a mediálním magnátem Jaroslavem Soukupem. Bývalá modelka dokonce strávila několik dní v nemocnici a následně musela doma jen ležet.

V neposlední řadě herečku silně zasáhla smrt její maminky, kterou velmi milovala a v posledních letech se o ni starala. S truchlením jí naštěstí pomohl nový partner, muzikant Josef Holomáč, který ji vzal k moři.

Po smrti maminky odjela s partnerem na dovolenou k moři relaxovat

„Byla to jedna z mých nejlepších dovolených. Byl to krásný ostrov a musím říct, že po smrti mojí maminky to bylo to nejlepší, co jsem mohla udělat,“ pochvalovala si Žilková své rozhodnutí pro pořad Showtime.

Nyní už je herečka zpět ve formě a nejen, že pracuje, ale také cvičí pro své fanoušky na Instagramu. I tak se ale musí šetřit. Co přesně se jí ale stalo, že skončila v nemocnici, prozradit nechce.

„Dostala jsem vysoké horečky a šla na pohotovost. Vzali mi krev, a když mi následně řekli, že mě nepustí domů, tak jediné, co jsem řešila, bylo, že jsem měla tentýž večer hrát představení. Lékaři nechápali, že byl pro mě akutní zdravotní stav až druhotný. Herec nejvíc řeší, že nemůže hrát,“ ukončila své vyprávění Žilková.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů