Šíp.deník.cz

Věštkyně Graciela: Vidí vaši budoucnost (ale ne vaši smrt!)

Vědma Graciela
Vědma Graciela
Zdroj: Se svolením vědmy Graciely
Sdílej článek:

Je to ta, o které všichni mluví - věštkyně Graciela, proslulá jasnovidka, která dokáže nahlédnout do vaší budoucnosti a pomoci vám zvládnout životní výzvy.

Jsou však věci, které Graciela nepředpoví, a to je smrt a nemoc. "Já můžu člověka různě varovat. Říct mu, na co si má dávat pozor. Doporučit mu třeba, aby jezdil opatrněji a pomaleji, protože v kartách vidím, že mu tam hrozí nějaké nebezpečí," říká Graciela.

A nečekejte od ní ani lékařskou diagnózu. "My kartářky neumíme přesně sdělit diagnózu, ale umíme určit, jaké orgány jsou oslabené. Na které z nich je třeba dávat pozor či je nutné je u lékaře pro jistotu vyšetřit," svěřila se v připravovaném rozhovoru pro kafe.cz.

Ochrana před černou magií je na vzestupu

Gracieliny schopnosti však přesahují pouhé vykládání karet. Je také ochránkyní před černou magií, která je podle ní v zemi na vzestupu. "Stává se totiž, že přijdou lidé, že je prokleli a oni pak hledají pomoc," prozradila.

Je však jedna věc, kterou nedělá: nevyčte osud svých blízkých. "Moje maminka na tohle byla opravdu velmi přísná. Nikdy nám karty nevykládala. Takže to ani já nedělám svým dětem. Víte, ono jde o to, že já své schopnosti nesmím použít pro své dobro nebo pro dobro mých nejbližších," říká Graciela.

Záchrana před utopením

A její klienti jsou s jejími předpověďmi více než spokojeni. "Zrovna nedávno jsem u sebe měla maminku a říkala jsem jí, ať dává pozor na svého malého syna. V kartách jsem ho totiž viděla u vody. A ona mi týden na to celá šťastná volala. Plakala a děkovala mi. Její syn se totiž topil," vypráví.

O co se tedy její klienti zajímají nejvíce? "Řekla bych, že je to padesát na padesát. Pochopitelně velmi často chodí lidé, kteří mají nějaké trápení s láskou, chtějí se ptát na vztahy a na své partnery. A ve druhém případě za mnou lidé chodí proto, že se stali obětí černé magie," prozradila Graciela.

Pokud hledáte odpovědi na otázky týkající se vašeho milostného života nebo ochrany před černou magií, věštkyně Graciela je ta pravá, kterou byste měli navštívit. Nečekejte však, že vám předpoví smrt - má své hranice a těch se drží.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů