Šíp.deník.cz

Nechutné útoky na děti: Vévodkyně Camilla psychicky týrá prince Williama a Kate!

V paláci to ještě vře po odchodu prince Harryho a vévodkyně Meghan, ale vévodkyně Camilla si nejspíš myslí, že by se hodilo ještě trochu přitopit pod kotlem - své pověstné intriky, hromosvody své nenávisti, tentokrát zaměřila  na děti Kate Middleton a prince Williama.

1 / 7
Vztahy mezi Kate a Camillou uvízly na bodu mrazu.

„Jsou to spratci. Nic víc. Jen spratci," vykládá Camilla Parker-Bowles na adresu malých princů George  a Louise a jejich sestry Charlotte.

Ke svým útokům využívá momenty, kdy princ William a vévodkyně Kate nejsou zrovna v paláci. „Jako by čekala, až nebudou kolem, až jim bude moct vrazit kudlu do zad," diví se jeden ze zaměstnanců Buckinghamského paláce.

Nejhorší na světě

Camilla ParkerZdroj: winto

Camilla vykládá, že malý George neustále trucuje, neposlouchá, dokonce odmítá mluvit s důležitými členy vlády! „Popisuje ho jako nejhoršího spratka, co kdy běhal po světě. Jeho chování je podle ní jenom bezohledný teror," říká zaměstnanec.

A je možné, že na podobné klepy uslyší i královna. Té se totiž nelíbí, že se Kate rozhodla George s Charlotte a Louisem vychovávat mimo palác, aby je „nemusela svazovat všemi těmi urozenými pravidly".

Poslechne královna?

Královna Alžběta II.Zdroj: winto

Pokud by uznala, že Camilla má pravdu, asi by zavedený model chtěla změnit. Což by pro Kate byla tragédie.

„Ona jen přilévá olejdo ohně v naději, že se díky tomu stane nakonec královnou," vysvětluje pracovník z paláce. „Všichni doufáme, že si to královna uvědomuje a bere její slova s rezervou," dodal. 

Zdroj: Soňa Broulíková
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů