Šíp.deník.cz

Meghan podrazila vévodkyni Kate: Ta se z toho zhroutila!

Poté, co se princ Harry a vévodkyně Meghan vzdali svých královských rolí, padlo nespočet povinností na vévodkyni Kate. Ta je na všechno sama, jelikož královna Alžběta se vzhledem pandemii koronaviru straní. Na Kate už toho bylo ale prostě moc, a tak zkolabovala.

1 / 13
Prince William a Kate Middleton

Velmi sobecké gesto udělala vévodkyně Meghan a princ Harry, když se rozhodli, že už nechtějí být právoplatnými členy královské rodiny. Vzdali se tím i s tím spjatých královských povinností a přišli o finance.

Všechny povinnosti nyní padly na vévodkyni Kate a prince Williama. Ti chtějí být ale především plnohodnotnými rodiči pro svoje tři malé děti – George, Charlotte a Louise. To se jim, vzhledem k plnému diáři, nikdy nemůže podařit.

Kate se sice usmívá, ale uvnitř už nemůže

vévodkyně Kate, princ HarryZdroj: Profimedia

„William a Catherine chtěli být praktickými rodiči, v čemž jim bohužel zabránil odchod Sussexů. Sprostě je podrazili,“ uvedl pro britský magazín Tatler zdroj blízký královské rodině. Meghan i Harry věděli, že přitíží celé rodině a přesto tak učinili.

„Kate je z náporu nové práce frustrovaná. Samozřejmě, úsměv jí nezmizel, ale tohle si nepředstavovala. Dře jako nějaký ředitel obrovské společnosti, který nemá možnost nechat práci v kanceláři a vybrat si dovolenou,“ dodal zdroj.

Má neskutečné množství práce

Skandál kolem milostné aférky prince Williama a Rose Hanbury vyústil v odstěhování vévodkyně Kate Middleton. Původní plán vzít děti a nadobro se rozloučit s britskou monarchií vzal za své.Zdroj: Profimedia.cz

Nyní je všude stanovená karanténa, a vůbec volnější režim kvůli koronavirové krizi, ale až to pomine, lze očekávat, že Kate své děti tak často neuvidí. Nikdy by si nemyslela, že se jí něco takového může stát, ale není, kdo by to za ni odpracoval.

Meghan a Harry oznámili svůj odchod přibližně před pěti měsíci a způsobili tím totální poprask. Většina takto důležitých věcí se oznamuje oficiálně, ale oni dva to zveřejnili na Instagramu. Královna o tom prý neměla ani tušení.

Všechno se na ni valí

vévodkyně Kate, princ HarryZdroj: Profimedia

„Máme v úmyslu vzdát se role 'předních' členů královské rodiny a pracovat, abychom se stali finančně nezávislými, zatímco budeme nadále plně podporovat Její Veličenstvo královnu," napsali před časem společně na svůj Instagram.

„K rozhodnutí jsme dospěli po mnoha měsících úvah,“ dodali. Aby toho nebylo málo, odstěhovali se do Kanady, kde je Meghan spokojená. Syna však prý bude vychovávat, aby si vážil královské tradice, do které se narodil.

Královna Alžběta je v ústraní

Dosud nejdéle vládnoucí panovnice světa, britská královna Alžběta II., možná bude muset předat své žezlo. Světová média totiž spekulují o tom, že devadesátileté královně už docházejí síly.Zdroj: Profimedia.cz

K celé věci se následně vyjádřila i královna. „Moje rodina a já naprosto podporujeme touhu Harryho a Meghan vybudovat si nový život jakožto mladá rodina. Ačkoli bychom preferovali, kdyby zůstali plnohodnotnými funkčními členy královské rodiny, respektujeme a chápeme jejich přání žít jako rodina nezávisleji a přitom zůstat váženou součástí mojí rodiny,“ uvedla královna Alžběta.

„Harry a Meghan dali jasně najevo, že nechtějí být ve svých nových životech závislí na veřejných financích. Dohodlo se proto, že nastane přechodné období, během něhož budou trávit čas v Kanadě a ve Spojeném království,“ dodala.

Meghan a Harry žijí se synem Archiem v Kanadě

Princ Harry a Meghan Markle coverZdroj: Profimedia.cz

Meghan se musela vzdát své filmové kariéry

Vévodkyně Meghan MarkleZdroj: Instagram

Stala se černou ovcí rodiny 

U většiny veřejnosti se s takovým pochopením nesetkal. Kritizován byl i za to, že svoje rozhodnutí s Meghan zveřejnili na sociálních sítích. Královna o tom neměla ani tušení.Zdroj: Profimedia.cz

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů