Šíp.deník.cz

Princ William překvapil: Vévodkyně Kate nemůže mít další děti!

Žalem zlomená Kate Middleton se musela smířit, že se její sen o šesti dětech už nikdy nesplní. V ohromujícím veřejném oznámení budoucí královna odhalila, že kojení nikdy znovu neokusí - princ William totiž rozhodl, že tři děti jsou dost!

1 / 10
Prince William a Kate Middleton

Vysoce postavené zdroje z Buckinghamského paláce se shodují, že rozhodnutí nemít další děti předcházelo nebývalé drama. Není totiž tajemstvím, že manželka prince Williama si přála ještě početnější rodinu, než má teď.

Přesto se musela podvolit. A nesplnění snu může nejspíš vyčítat i svému švagrovi princi Harrymu a jeho milované Meghan Markle.

"Vévodkyně z Cambridge dostala zakázáno byť jen uvažovat o dalším potomkovi," řekl člověk z paláce podle zámořských médií. „Monarchie zoufale potřebuje Williama a Kate na záchranu své pověsti."

Svět se britské šlechtě stále ještě směje po tom, co princ Harry a jeho americká manželka Meghan nebývalým způsobem opustili své povinnosti.

Práce na plný úvazek

Plán na povystrčení Kate a Williama vyžaduje, aby vévodkyně pro monarchii pracovala na plný úvazek! Královna Alžběta II. údajně dvojici řekla, že budoucí přežití rodiny spočívá na jejích bedrech - Kate je v rodině hodně populární, monarchové si momentálně nemohou dovolit, aby byla na mateřské dovolené další a další měsíce. Musí zase reprezentovat rodina!

“Kate je milující, praktická máma a vždycky chtěla spoustu dětí. Je to pro ni těžké. Chápe, že palác je v krizi kvůli Harryho a Meghanině šokující zradě. Stala se mírotvorcem, který jen neochotně souhlasil s požadavkem Jejího Veličenstva," uniklo z paláce.

V soukromí zuří

Za zavřenými dveřmi ale Kate sundává svou masku vyrovnanosti. V soukromí prý zuří a nadává na svého sobeckého švagra a jeho povedenou manželku.

Třaskavou informaci o tom, že s dětmi už končí, Kate vypustila během veřejného výletu, když se jí fanoušek zeptal, jestli ještě chystá s manželem sourozence pro prince George, Luise a jejich sestru Charlotte.

"William už nechce, “odpověděla Kate.

Přestože se usmívala, přiznání skrývalo podle lidí z jejího okolí zármutek a hněv. "Vždycky chtěla šest dětí, kdyby to bylo jen na ní, brzy by chystala oznámení o dítěti číslo 4!" šokuje zdroj z paláce.

Tři budou muset stačit


"Měla v očích slzy, když říkala, že nemůže mít další děti. "Tři budou muset stačit,“ uzavřela Kate smutně.

Zdroje z paláce uvedly, že Kate a William jsou pod tlakem navýšení svých veřejných výstupů už dlouho, tlačilo se na ně už předodchodem Meghan a Harryho.

Nyní je jejich břemeno horší, protože chřadnoucí královna předává více oficiálních povinností svému dědicovi Charlesovi - a William má zakrývat slabost svého otce, který se navíc ještě zotavuje po boji s nemocí Covid-19.

Velký strach ze ztráty


„Lidé nevědí, že Kate málem zemřela, aby porodila své děti - William se u prvních dvou těhotenství bál, že ji ztratí!“ připomíná informátor z paláce. Vévodkyně trpěla život ohrožujícími extrémními ranními nevolnostmi a musela být hospitalizována.

Několik měsíců byla držena zcela mimo pozornost veřejnosti, aby měla klid na těhotenství a zachránila životy dětí.

„William je nadšený, že už se o ni nikdy nebude muset tolik bát. Ví, že je zklamaná, ale věří, že jejich je už teď dostatečně velká," myslí si informátor.

Bratrské pouto přerušeno


„Když Harry odešel a bratrské pouto se nejspíš navždy přerušilo, William ztratil důvěru v celou rodinu. Jediná osoba, na kterou se může spolehnout, je pro něj Kate. Ona a jejich tři děti jsou jeho celý svět. Nedovolí, aby je cokoli nebo kdokoli vystavilo riziku,“ uzavírá člověk z paláce.

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů