Šíp.deník.cz

Vévodkyně Kate trne strachy: Princ William podvedl milovanou manželku?

Kate Middletonová propadla obavám, že její manžel princ William bude úplně stejný jako jeho otec princ Charles…

1 / 6
Kate Middleton

Občasná žárlivost prince Williama prý Kate dokonce přivedla na myšlenku, že zřejmě Will sám nemusí mít čisté svědomí, když si myslí, že by ho mohla podvést. A proto se obává, aby jí časem nevrazil kudlu do zad stejně, jako to udělal jeho otec princezně Dianě.

Myslí si, že má možná něvěru v krvi… A skutečnost, že kromě Williamova otce Charlese měla pět let aférku i jeho matka Diana, Kate na klidu nijak nepřidává.

Kate Middleton na královské cestě PákistánemZdroj: profimedia

Autorka Penny Junorová ve své biografii z roku 2013 o princi Williamovi ještě přilévá vodu do dříve silného ohně manželské důvěry veřejností milované Kate. Podle Penny totiž William před svatbou čelil strachu, že nebude schopný prožít celý život po boku jedné ženy! Pár už se navíc jednou rozešel – v roce 2007 si dal Will s Kate v chození na několik měsíců pauzu. „Problém byl William: měl šílené obavy, jestli je možná láska jen k jedné ženě. Po jeho bouřlivém dětství chápal nástrahy, které ve vztahu přijdou," píše ve své knize Junorová.

Kate MiddletonZdroj: profimedia

Podle médií by se ale o princovu věrnost Kate bát neměla. Je totiž pravdou, že jeho otec začal s milenkami pouhé tři roky po svatbě, což je výročí, které už Kate s manželem mají za sebou. A vzhledem k Williamovu spokojenému výrazu na rodinných fotografiích prý jeho zálety rozhodně nehrozí.

Zatím…

Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů