Šíp.deník.cz

Vévodkyně Kate má výchovu pod palcem: Zlobivé děti krotí geniálním způsobem

4 fotografií 4
Princ William a Kate Middleton s dětmi
Princ William a Kate Middleton s dětmi
Zdroj: Profimedia
Dětem se snaží předat to nejlepší. Princ William a Kate Middleton prolomili začarovaný kruh nešťastných královských manželství. A díky jejich spokojenosti mohou být šťastné i děti.
Sdílej článek:

Výchova tří dětí může být leckdy pořádným oříškem, Kate Middleton a princ William to ale zvládají na jedničku. I když jim s lecčím pomáhá jejich chůva, snaží se s dětmi trávit co nejvíce času, aby jim ze sebe mohli předat to nejlepší. Roztomilí George, Charlotte a Louis dělají svým rodičům samou radost, čas od času ale přece jen přijde chvíle, kdy se trojici sourozenců tak úplně nechce rodiče poslouchat. Kate a William si naštěstí umí poradit v každé situaci.

V královských rodinách bývá poměrně běžnou praxí, že se o děti starají převážně chůvy a další personál, který mají příslušníci monarchií k dispozici. To ale není případem Kate Middleton a jejího manžela prince Williama. Vévoda a vévodkyně z Cambridge se totiž rozhodli, že dopřejí svým dětem co možná nejnormálnější dětství. A přestože po jistou část dne využívají služeb svojí chůvy, vždy se snaží se svými dětmi strávit tolik času, kolik jim jen jejich denní rozvrh umožňuje. 

Každou volnou chvíli tráví spolu

Princ William a Kate každý den vozí děti do škol, ze kterých je odpoledne také vyzvedávají. Když si pak děti během odpoledne splní své povinnosti, rodiče jim vymýšlejí pestrý program. Často spolu pečou, vaří anebo si jen tak hrají na zahradě. William a Kate si zkrátka dávají záležet na tom, aby si jejich děti každý den užily na maximum. A to nejen proto, aby děti zabavili, ale hlavně proto, aby jim ze sebe mohli předat to nejlepší a vychovat z nich dobré lidi. 

Složité situace řeší jednoduše 

Děti jsou zkrátka děti a čas od času se stane, že se ani Kate s Williamem nevyhnou tomu, že jejich tři ratolesti zlobí. Na takovéhle situace mají ale rodiče skvěle řešení. Když se totiž některé z jejich děti na chvíli promění v uličníka, namísto toho, aby jej Kate či William poslali do pokoje nebo mu na týden zakázali televizi, o jeho chování si s ním v klidu promluví. Vévoda a vévodkyně mají totiž mezi sebou jedno pravidlo, kterého se za každou cenu drží. „Dětem vysvětlí, jak se mají chovat, ale nikdy na ně nekřičí,” nechal se slyšet zdroj z jejich okolí pro web The Sun

A stejně tak jako Kate a William nekřičí na děti, vyžadují i od nich, aby se k sobě navzájem chovaly s úctou a respektem. A vzhledem k tomu, nakolik pěkně se k sobě sourozenci chovají na veřejnosti, lze usoudit, že se rodičům výchova daří na výbornou.

Nesmí vám uniknout
Nesmí vám uniknout
Sdílej článek:

Doporučené články

Partnerské horoskopy

Přehled partnerských vztahů